Piłka ręczna Łódź
Łódź kreuje

II Liga Mężczyzn - Terminarz i Tabela

Tabela wyników

  Bramki Punkty
Nr Nazwa klubu M Zw R P Zd St Zd St
1 KS Uniwersytet Radom 15 15 0 0 499 341 30 0
2 AZS UW Warszawa 16 14 0 2 473 367 28 4
3 Politechnika Anilana Łódź 15 10 1 4 479 393 21 9
4 CKS Jurand Ciechanów 14 10 0 4 390 378 20 8
5 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 15 9 0 6 441 394 18 12
6 AZS UMCS Lublin 14 7 0 7 413 403 14 14
7 SPR ROKiS Radzymin 16 5 2 9 380 432 12 20
8 UMKS Trójka Ostrołęka 16 5 2 9 449 476 12 20
9 ChKS Łódź 15 4 1 10 381 439 9 21
10 AZS AWF Warszawa 16 2 4 10 399 500 8 24
11 KKS Włókniarz Konstantynów 15 3 1 11 370 420 7 23
12 KS Bestios Białystok 15 1 1 13 365 496 3 27
M – ilość rozegranych meczów; Zw – ilość zwycięstw; R – ilość remisów; P – ilość porażek; Zd – zdobyte; St – stracone

Terminarz

Kolejka 1, 2016-09-10/11, sobota /niedziela
Nr Gospodarz Gość
1 AZS UMCS Lublin pauzuje
2 CKS Jurand KANOIL Ciechanów ROKiS Radzymin 22:21 (10:9)
3 pauzuje KS Szczypiorniak DB
4 Bestios Białystok ChKS Łódź 24:27 (13:14)
5 UMKS Trójka Ostrołęka KS Uniwersytet Radom 22:24 (13:10)
6 AZS AWF W-wa Politechnika Anilana Łódź 26:38 (11:13)
7 KKS Włókniarz Konst. AZS UW W-wa 24:30 (11:15)
Kolejka 2, 2016-09-17/18, sobota/niedziela
Nr Gospodarz Gość
8 pauzuje AZS UW W-wa
9 Politechnika Anilana Łódź KKS Włókniarz Konst. 31:18 (15:8)
10 KS Uniwersytet Radom AZS AWF W-wa 34:16 (17:6)
11 ChKS Łódź UMKS Trójka Ostrołęka 29:35 (14:25)
12 KS Szczypiorniak DB Bestios Białystok 32:22 (12:12)
13 ROKiS Radzymin pauzuje
14 AZS UMCS Lublin CKS Jurand KANOIL Ciechanów  21:23 (10:11)
Kolejka 3, 2016-09-24/25, sobota/niedziela
Nr Gospodarz Gość
15 CKS Jurand KANOIL Ciechanów pauzuje
16 pauzuje AZS UMCS Lublin
17 Bestios Białystok ROKiS Radzymin 29:28 (15:10)
18 UMKS Trójka Ostrołęka KS Szczypiorniak DB 32:25 (14:11)
19 AZS AWF W-wa ChKS Łódź 32:29 (20:15)
20 KKS Włókniarz Konst. KS Uniwersytet Radom 21:29 (12:14)
21 AZS UW W-wa Politechnika Anilana Łódź 33:23 (17:11)
Kolejka 4, 2016-10-01/02, sobota /niedziela
Nr Gospodarz Gość
22 pauzuje Politechnika Anilana Łódź
23 KS Uniwersytet Radom AZS UW W-wa 25:20 (16:10)
24 ChKS Łódź KKS Włókniarz Konst. 27:25 (15:11)
25 KS Szczypiorniak DB AZS AWF W-wa
26 ROKiS Radzymin UMKS Trójka Ostrołęka 24:23 (13:10)
27 AZS UMCS Lublin Bestios Białystok 37:24 (17:14)
28 CKS Jurand KANOIL Ciechanów pauzuje
Kolejka 5, 2016-10-08/09, sobota/niedziela
Nr Gospodarz Gość
29 pauzuje pauzuje
30 Bestios Białystok CKS Jurand KANOIL Ciechanów 27:32 (16:17)
31 UMKS Trójka Ostrołęka AZS UMCS Lublin 31:30 (11:13)
32 AZS AWF W-wa ROKiS Radzymin 25:25 (11:13)
33 KKS Włókniarz Konst. KS Szczypiorniak DB 29:22 (16:12)
34 AZS UW W-wa ChKS Łódź 33:16 (16:6)
35 Politechnika Anilana Łódź KS Uniwersytet Radom 24:34 (11:17)
Kolejka 6, 2016-10-15/16, sobota/niedziela
Nr Gospodarz Gość
36 pauzuje KS Uniwersytet Radom
37 ChKS Łódź Politechnika Anilana Łódź 30:30 (12:19)
38 KS Szczypiorniak D.Biał. AZS UW W-wa 28:31 (13:17)
39 ROKiS Radzymin KKS Włókniarz Konst. 25:19 (15:9)
40 AZS UMCS Lublin AZS AWF Warszawa 40:31 (18:16)
41 CKS Jurand KANOIL Ciechanów UMKS Trójka Ostrołęka 39:37 (19:16)
42 pauzuje Bestios Białystok
Kolejka 7, 2016-10-22/23, sobota/niedziela
Nr Gospodarz Gość
43 Bestios Białystok pauzuje
44 UMKS Trójka Ostrołęka pauzuje
45 AZS AWF W-wa CKS Jurand KANOIL Ciechanów 27:31 (11:14)
46 KKS Włókniarz Konst. AZS UMCS Lublin 24:30 (11:16)
47 AZS UW W-wa ROKiS Radzymin 31:22 (14:8)
48 Politechnika Anilana Łódź KS Szczypiorniak D.Biał. 37:31 (17:15)
49 KS Uniwersytet Radom ChKS Łódź 33:23 (20:10)
Kolejka 8, 2016-10-29/30, sobota/niedziela
Nr Gospodarz Gość
50 pauzuje ChKS Łódź
51 KS Szczypiorniak D.Biał. KS Uniwersytet Radom 22:39 (14:24)
52 ROKiS Radzymin Politechnika Anilana Łódź 21:35 (9:19)
53 AZS UMCS Lublin AZS UW W-wa 28:32 (12:16)
54 CKS Jurand KANOIL Ciechanów KKS Włókniarz Konst. 32:27 (16:12)
55 pauzuje AZS AWF W-wa
56 Bestios Białystok UMKS Trójka Ostrołęka 25:33 (10:14)
Kolejka 9, 2016-11-12/13, sobota/niedziela
Nr Gospodarz Gość
57 UMKS Trójka Ostrołęka pauzuje
58 AZS AWF W-wa Bestios Białystok 31:31 (10:12)
59 KKS Włókniarz Konst. pauzuje
60 AZS UW W-wa CKS Jurand KANOIL Ciechanów 32:22 (16:7)
61 Politechnika Anilana Łódź AZS UMCS Lublin 38:17 (16:11)
62 KS Uniwersytet Radom ROKiS Radzymin 39:20 (19:9)
63 ChKS Łódź KS Szczypiorniak D.Biał. 23:27 (10:17)
Kolejka 10, 2016-11-19/20, sobota/niedziela
Nr Gospodarz Gość
64 pauzuje KS Szczypiorniak D.Biał.
65 ROKiS Radzymin ChKS Łódź 28:22 (12:11)
66 AZS UMCS Lublin KS Uniwersytet Radom 25:32 (12:15)
67 CKS Jurand KANOIL Ciechanów Politechnika Anilana Łódź 23:31 (11:16)
68 pauzuje AZS UW W-wa
69 Bestios Białystok KKS Włókniarz Konst. 22:26 (9:13)
70 UMKS Trójka Ostrołęka AZS AWF W-wa 31:31 (21:12)
Kolejka 11, 2016-11-26/27, sobota/niedziela
Nr Gospodarz Gość
71 AZS AWF W-wa pauzuje
72 KKS Włókniarz Konst. UMKS Trójka Ostrołęka 31:25 (14:12)
73 AZS UW W-wa Bestios Białystok 38:23 (17:12)
74 Politechnika Anilana Łódź pauzuje
75 KS Uniwersytet Radom CKS Jurand KANOIL Ciechanów 31:20 (16:10)
76 ChKS Łódź AZS UMCS Lublin 28:31 (15:19)
77 KS Szczypiorniak D.Biał. ROKiS Radzymin przełożony
Kolejka 12, 2016-12-03/04, sobota/niedziela
Nr Gospodarz Gość
78 pauzuje ROKiS Radzymin
79 AZS UMCS Lublin KS Szczypiorniak D.Biał. 26:27 (13:14)
80 CKS Jurand KANOIL Ciechanów ChKS Łódź 27:22 (10:9)
81 pauzuje KS Uniwersytet Radom
82 Bestios Białystok Politechnika Anilana Łódź 28:39 (12:22)
83 UMKS Trójka Ostrołęka AZS UW W-wa 27:31 (13:13)
84 AZS AWF W-wa KKS Włókniarz Konst. 25:25 (16:11)
Kolejka 13, 2016-12-10/11, sobota/niedziela
Nr Gospodarz Gość
85 KKS Włókniarz Konst. pauzuje
86 AZS UW W-wa AZS AWF W-wa 28:22 (14:12)
87 Politechnika Anilana Łódź UMKS Trójka Ostrołęka 40:30 (22:9)
88 KS Uniwersytet Radom Bestios Białystok 39:23 (18:9)
89 ChKS Łódź pauzuje
90 KS Szczypiorniak D.Biał. CKS Jurand KANOIL Ciechanów 29:23 (13:11)
91 ROKiS Radzymin AZS UMCS Lublin 30:34 (13:14)
Kolejka 14, 2017-02-04 [sobota]
Nr Gospodarz Gość
92 pauzuje AZS UMCS Lublin
93 SPR ROKiS Radzymin CKS Jurand Ciechanów 24:33 (13:13)
94 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka pauzuje
95 ChKS Łódź KS Bestios Białystok przełożony
96 KS Uniwersytet Radom UMKS Trójka Ostrołęka 36:23 (16:12)
97 Politechnika Anilana Łódź AZS AWF Warszawa 37:16 (18:8)
98 AZS UW Warszawa KKS Włókniarz Konstantynów 26:24 (14:9)
Kolejka 15, 2017-02-11 [sobota]
Nr Gospodarz Gość
99 AZS UW Warszawa pauzuje
100 KKS Włókniarz Konstantynów Politechnika Anilana Łódź 22:32 (11:13)
101 AZS AWF Warszawa KS Uniwersytet Radom 29:40 (12:18)
102 UMKS Trójka Ostrołęka ChKS Łódź 29:21 (14:14)
103 KS Bestios Białystok KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 25:35 (13:14)
104 pauzuje SPR ROKiS Radzymin
105 CKS Jurand Ciechanów AZS UMCS Lublin 30:28 (17:14)
Kolejka 16, 2017-02-18 [sobota]
Nr Gospodarz Gość
106 pauzuje CKS Jurand Ciechanów
107 AZS UMCS Lublin pauzuje
108 SPR ROKiS Radzymin KS Bestios Białystok 34:17 (18:11)
109 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka UMKS Trójka Ostrołęka 34:20 (20:10)
110 ChKS Łódź AZS AWF Warszawa 32:26 (17:13)
111 KS Uniwersytet Radom KKS Włókniarz Konstantynów
112 Politechnika Anilana Łódź AZS UW Warszawa 16:26 (9:13)
Kolejka 17, 2017-02-25 [sobota]
Nr Gospodarz Gość
113 Politechnika Anilana Łódź pauzuje
114 AZS UW Warszawa KS Uniwersytet Radom 25:26 (12:15)
115 ChKS Łódź KKS Włókniarz Konstantynów 30:28 (16:14)
116 AZS AWF Warszawa KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 26:23 (13:12)
117 UMKS Trójka Ostrołęka SPR ROKiS Radzymin 22:22 (9:13)
118 KS Bestios Białystok AZS UMCS Lublin 24:32 (12:15)
119 pauzuje CKS Jurand Ciechanów
Kolejka 18, 2017-03-04 [sobota]
Nr Gospodarz Gość
120 pauzuje pauzuje
121 CKS Jurand Ciechanów KS Bestios Białystok 33:21 (12:13)
122 AZS UMCS Lublin UMKS Trójka Ostrołęka 34:29 (20:13)
123 SPR ROKiS Radzymin AZS AWF Warszawa 21:18 (7:10)
124 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka KKS Włókniarz Konstantynów 34:27 (17:13)
125 ChKS Łódź AZS UW Warszawa 22:31 (10:15)
126 KS Uniwersytet Radom Politechnika Anilana Łódź 38:28 (20:16)
Kolejka 19, 2017-03-11 [sobota]
Nr Gospodarz Gość
127 KS Uniwersytet Radom pauzuje
128 Politechnika Anilana Łódź ChKS Łódź
129 AZS UW Warszawa KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka
130 KKS Włókniarz Konstantynów SPR ROKiS Radzymin
131 AZS AWF Warszawa AZS UMCS Lublin
132 UMKS Trójka Ostrołęka CKS Jurand Ciechanów
133 KS Bestios Białystok pauzuje
Kolejka 20, 2017-03-18 [sobota]
Nr Gospodarz Gość
134 pauzuje KS Bestios Białystok
135 pauzuje UMKS Trójka Ostrołęka
136 CKS Jurand Ciechanów AZS AWF Warszawa
137 AZS UMCS Lublin KKS Włókniarz Konstantynów
138 SPR ROKiS Radzymin AZS UW Warszawa
139 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka Politechnika Anilana Łódź
140 ChKS Łódź KS Uniwersytet Radom
Kolejka 21, 2017-03-25 [sobota]
Nr Gospodarz Gość
141 ChKS Łódź pauzuje
142 KS Uniwersytet Radom KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka
143 Politechnika Anilana Łódź SPR ROKiS Radzymin
144 AZS UW Warszawa AZS UMCS Lublin
145 KKS Włókniarz Konstantynów CKS Jurand Ciechanów
146 AZS AWF Warszawa pauzuje
147 UMKS Trójka Ostrołęka KS Bestios Białystok
Kolejka 22, 2017-04-01 [sobota]
Nr Gospodarz Gość
148 pauzuje UMKS Trójka Ostrołęka
149 KS Bestios Białystok AZS AWF Warszawa
150 pauzuje KKS Włókniarz Konstantynów
151 CKS Jurand Ciechanów AZS UW Warszawa
152 AZS UMCS Lublin Politechnika Anilana Łódź
153 SPR ROKiS Radzymin KS Uniwersytet Radom
154 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka ChKS Łódź
Kolejka 23, 2017-04-22 [sobota]
Nr Gospodarz Gość
155 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka pauzuje
156 ChKS Łódź SPR ROKiS Radzymin
157 KS Uniwersytet Radom AZS UMCS Lublin
158 Politechnika Anilana Łódź CKS Jurand Ciechanów
159 AZS UW Warszawa pauzuje
160 KKS Włókniarz Konstantynów KS Bestios Białystok
161 AZS AWF Warszawa UMKS Trójka Ostrołęka
Kolejka 24, 2017-04-29 [sobota]
Nr Gospodarz Gość
162 pauzuje AZS AWF Warszawa
163 UMKS Trójka Ostrołęka KKS Włókniarz Konstantynów
164 KS Bestios Białystok AZS UW Warszawa
165 pauzuje Politechnika Anilana Łódź
166 CKS Jurand Ciechanów KS Uniwersytet Radom
167 AZS UMCS Lublin ChKS Łódź
168 SPR ROKiS Radzymin KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka
Kolejka 25, 2017-05-13 [sobota]
Nr Gospodarz Gość
169 SPR ROKiS Radzymin pauzuje
170 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka AZS UMCS Lublin
171 ChKS Łódź CKS Jurand Ciechanów
172 KS Uniwersytet Radom pauzuje
173 Politechnika Anilana Łódź KS Bestios Białystok
174 AZS UW Warszawa UMKS Trójka Ostrołęka
175 KKS Włókniarz Konstantynów AZS AWF Warszawa
Kolejka 26, 2017-05-20 [sobota]
Nr Gospodarz Gość
176 pauzuje KKS Włókniarz Konstantynów
177 AZS AWF Warszawa AZS UW Warszawa
178 UMKS Trójka Ostrołęka Politechnika Anilana Łódź
179 KS Bestios Białystok KS Uniwersytet Radom
180 pauzuje ChKS Łódź
181 CKS Jurand Ciechanów KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka
182 AZS UMCS Lublin SPR ROKiS Radzymin