7.12.08. (niedziela) godz: 17:00 odbędzie sie mecz I ligi
ChKS - ZKS Unia Tarnów 32:32 (17:18)

Serdecznie dziękujemy wszystkim widzom za przybycie i za wspaniały doping!

I połowa

1' W pierwszym składzie wyszli: Wnuk, Kwieciński, Lipiński, Witczak, Włodarek, Walczak, Dankowski. ChKS przy piłce. Niecelny rzut Walczaka, następnie kroki Dankowskiego. Tarnów przy piłce Lipiński fauluje dostaje upomnienie i karny dla Tarnowa. Rzut karny wykonuje z numerem 14 Ries i bramka 0:1

2' Dankowski Martin wykonuje rzut z 8m i zdobywa bramkę dla ChKS'u 1:1

3' Przy rzucie faulowany Lipiński, rzut karny dla Chojeńskiego zdobywa Pawlak P. 2:1 Kwieciński dostaje upomnienie za faul.

4' Dla Tarnowa zdobywa bramkę zawodnik z numerem 3 Gąsior 2:2

5' Włodarek zbiera sie do rzuty z 9m i trafia, bramkarz nie miał szans 3:2, Tarnów popełnia faul w ataku

6' Lipa wyskakuje ze skrzydła i przerzuca bramkarza i trafia 4:2, dla Tarnowa zdobywa bramkę z biegu Zaucha 4:3

7' Witczak faulowany, upomnienie dostaje Gąsior. Konrad schodzi i wchodzi Pawlak K. Martin rzuca z 9m nie trafia, ale zbiera piłkę i dobija z 6m 5:3, Strata piłki Tarnowa, Pawlak K. przechwytuje piłkę

8' podaje do Lipy, ale niestety słupek, Pawlak K. próbuje dobić, ale niestety bramkarz wyciąga piłkę

9' Dla Tarnowa z koła zdobywa bramkę Gąsior 5:4, ChKS przy piłce, Włodarek schodzi z boiska, a zamiast niego wchodzi Walczak. Dankowski nie trafia, Tarnów przy piłce, złe podanie, Walczak przechwytuje

10' Chojeński KS wykonuje zagranie taktycznie i Mateusz Włodarek zdobywa kolejną bramkę dla zespołu 6:4, ze skrzydła rzuca zawodnik z numerem 6 z Tarnowa 6:5

11' Dankowski wybija się z 8m i zdobywa siódmą bramkę dla zespołu 7:5

12' Złe podanie piłki zawodnika z Tarnowa do skrzydła, Chojeńscy zawodnicy wykorzystują sytuacje i bramkę zdobywa Pawlak K. 8:5

14' Celny rzut z miejsca oddaje Ries 8:6, W zespole gospodarzy następuje zmiana. Martin schodzi, a wchodzi Fałdrowicz i trafia bramkę po rzucie z biodra 9:6

15' ale chwile później trafnym rzutem odpowiada Miedojadko 9:7. Wykluczenie Zaucha, Tarnów gra w osłabieniu, Włodarek faulowany, następnie Pawlak P.

16' Fałdrowicz faulowany i kolejne wykluczenie dla Tarnowa, rzut karny dla ChKS'u, wykonuje Pawlak P. rzuca w lewy górny róg, trafia z łatwością w drugie tempo 10:7. Tarnów popełnia faul w ataku i Fałdrowicz zdobywa kolejną bramkę 11:7

17' Miedojadko odpowiada i zdobywa ósma bramkę dla Tarnowa 11:8 Strata piłki ChKS'u i bramkę rzuca Zaucha 11:9, ale Fałdrowicz nie pozwala na zmniejszenie przewagi i trafia ze skrzydła 12:9

18' Zaucha trafia po przeskoku 12:10 Zmiana w drużynie gospodarzy za Fałdrowicza wchodzi Dankowski i kolejna zmiana Kwiecińskiego z Kuliszem, Pawlak K. niecelnie

19' Faulowany Gąsior, rzut karny, w bramce ChkS'u zmiana, Walaszczyk wchodzi, ale niestety Ries trafia 12:11. Gospodarze przy piłce, ale Kulisz Michał wykonuje faul w ataku

20' Tarnów stara sie rzucić bramkę, ale bardzo ładnie broni Walaszczyk, Pawlak P. faulowany i wykonuje celnie rzut karny pierwsze tempo 13:11

21' Miedojadko zdobywa dwunastą bramkę dla Tarnowa 13:12 Kulisz nie chwyta piłki na pozycji obrotowego

22' Karny dla Tarnowa, Pawlak P. dostaje wykluczenie, Ries wykonuje rzut karny i trafia, remis 13:13 Zmiana w drużynie CHKS'u Pawlaka P. z Walczakiem R.

23' O czas poprosił Walicki T. I trener ChKS'u. Gospodarze przy piłce

24' Rzuca Walczak, nie trafia, próbuje dobić, ale niestety przejście. Karny dla Tarnowa i Ries trafia. Tarnów wychodzi na prowadzenie 13;14

25' Niecelny rzut Lipińskiego, próbuje dobić Włodarek, ale niestety też nie trafia. tarnów przy piłce lecz szybko ja traci przez kroki Miedojadka, zawodnik za dyskusje z sędzią zostaje wykluczony

26' Lipa faulowany przy rzucie, Pawlak P. zdobywa bramkę z rzutu karnego i znowu remis 14:14 Grzesik wykonał bardzo ładny zwód, na który Lipiński nawet nie zareagował i zdobył bramkę 14:15

27' Witczak nie trafia ze skrzydła, Ries zdobywa szóstą bramkę 14:16 Lipiński trafia ze skrzydła 15:16, Ries dostaje wykluczenie za ciągniecie za koszulkę

28' Gospodarze w przewadze, Kulisz rzuca bramke na remis 16:16

29' O czas prosi trener z Tarnowa. Błąd w obronie Michał i Zaucha zdobywa bramkę 16:17, ale Michał nie pozwala na przewagę i odpowiada również bramką 17:17

30' Wszyscy gracze powrócili na boisko, Ries wykonuje bardzo ładny zwód z zamierzonym rzutem i zdobywa osiemnasta bramkę 17:18. Faulowany Pawlak P. przez Gąsiora, który dostaje wykluczenie. Niecelny rzut z biodra wykonuje Dankowski Martin. Wynik I połowy 17:18 dla Tarnowa

II połowa

31’ Tarnów zaczyna w osłabieniu, ale i tak Greczymski ze skrzydła rzuca bramkę 17:19, Strata piłki ChKS’u

32’ Tarnów rzuca obok bramki, złe zagranie ChKS’u na koło. Dankowski fauluje Zaucha i sędzia dyktuje rzut karny, Ries trafia 17;20

33’ Zmiana w ChKS’ie Kwieciński za Kulisza, Kiełbasiński zagranie na koło i Kwieciński rzuca bramkę 18:20

34’ Strata Tarnowa, Urbański rzuca bramkę z kontry 19:20 Zucha wykonuje przełożenie i zdobywa dwudziestą pierwszą bramkę 19:21

35’ Urbański faulowany przy rzucie, Pawlak P. trafia kolejną bramkę 20:21, Miedojadko rzuca ,ale bardzo ładny blok zawodników ChKS’u

36’ Ries rzuca swoją dziewiątą bramkę 20:22. Dankowski niecelnie z 9m, Tarnów przy piłce Greczymski niecelnie ze skrzydła, Włodarek rzuca bramkę z 9m 21:22

37’ Grzesik zdobywa bramkę ze skrzydła 21:23 Gospodarze przy piłce, rzuca Włodarek niecelnie ,ale Walczak dobija 22:23

38’ Miedojadko trafia 22:24 Witczak odpowiada rzutem ze skrzydła 23:24

39’ Kwieciński wywalcza karnego, Pawlak doprowadza do remisu 24:24

40’ Niecelny rzut Tarnowa, Włodarek niedokładne podanie do Witczaka. Tarnów przy piłce, ale bardzo ładna interwencja Patryka Wnuka.

41’ ChKS wychodzi na prowadzenie 25:24, Urbański zdobywa bramkę.

42’ Miedojadko rzuca bramkę, Dankowski rzuca niecelnie.

43’ Niecelny rzut Riesa, Włodarek zagrywa na koło, ale niestety Kwieciński wykonuje przejście. ChKS blokuje rzut Riesa. Aut dla gości.

44’ Miedojadko zdobywa bramkę z biodra i wyklucza Dankowskiego. Walczak popełnia faul w ataku, Włodarek dostaje wykluczenie. Zmiana w drużynie gospodarzy Witczaka z Pawlakiem K.

45’ Lipiński faul w ataku, Pawlak K. przechwytuje piłkę, ale niestety niecelny rzut. Miedojadko zdobywa dwudziestą siódmą bramkę dla Tarnowa. 25:27

46’ Lipiński popełnia kolejny faul w ataku, Dankowski wchodzi na boisko. Patryk broni rzut gości.

47’ Pawlak P. rzuca bramkę. 26:27

48’ Ries rzuca niecelnie, Urbański wybiega na kontrę, bramkarz Tarnowa wychodzi wysoko i sędzia gwiżdże faul w ataku Marka. Zawodnik ChKSu leży i schodzi z boiska. Strata Tarnowa, Dankowski rzuca swoją czwartą bramkę 27:28

49’ Ries trafia bramkę z biodra. 27:29

50’ Dankowski rzuca kolejną bramkę z 9m. 28:29

51’ Miedojadko zdobywa swoją dziesiątą bramkę. 28:30 Greczyński dostaje wykluczenie.

52’ Kolejne wykluczenie dostaje Miedojadko, niecelny rzut ChKSu.

53’ Faul w ataku Tarnowa, Lipiński nie trafia, ale dobija Pawlak K. 29:30. Czas dla Tarnowa

54’ Zaucha rzuca kolejną bramkę 29:31. Pawlak P. traci piłkę, Miedojadko rzuca bramkę
29:32, Kulisz Michał dostaje 2min kary.

55’ Pawlak P. faulowany przy rzucie trafia kolejną bramkę z karnego 30:32, faul w ataku Tarnowa.

56’ Piotr rzuca swoją dziewiątą bramkę 31:32. Tarnów przy piłce, bramkarz ChKSu – Wnuk bardzo ładnie broni.

57’ Dankowski rzuca z biodra, niestety blok. Tarnów przy piłce, Miedojadko oddaje niecelny rzut z biodra.

58’ Dankowski znowu niecelnie, Tarnów przy piłce, na całe szczęście ChKSu Ries również nie trafia. Włodarek schodzi z rozciętym łukiem brwiowym, a za niego gra Walczak.

59’ Dankowski zdobywa bramkę na remis 32:32. Ries – wykluczenie.

60’ O czas prosi trener ChKSu – 4 sekundy do końca. Zawodnicy rozstawieni na boisku, podanie do skrzydła, niestety z niedogodnej pozycji Lipiński nie trafia i mecz kończy się remisem 32:32

Zawodnicy: Wnuk P., Walaszczyk S. – Pawlak P. 9, Dankowski M. 6, Włodarek M. 4, Fałdrowicz R. 3, Kulisz M. 2, Lipiński P. 2, Pawlak K. 2, Witczak K. 1, Urbański M. 1, Walczak R. 1, Kwieciński Ł. 1, Kiełbasiński B.