Piłka ręczna Łódź
Łódź kreuje
avatar
Milena Walicka
30 kwiecień 2018 20:23

Krótkie podsumowanie sezonu!

W ostatnim meczu rozgrywek I ligi kobiet grupy A nasz zespół zaliczył czwartą z rzędu przegraną. Po bardzo obiecującej pierwszej rundzie ostatecznie na koniec rozgrywek zajmujemy 5 lokatę w tabeli. Jest to bardzo dobry wynik jak debiutanta w tej klasie rozgrywkowej. Oczywiście po pierwszej rundzie liczyłyśmy na równie wysokie miejsce po rozegraniu drugiej rundy, bo jak dobrze wiemy apetyt rośnie w miarę jedzenia. Wyniki po pierwszej rundzie dawały nadzieję na to, że Czerwono-czarne miałyby możliwość zagrania w barażach do PGNiG Superligi Kobiet. Niestety spadek formy, gorsza dyspozycja i ubytki kadrowe w rundzie rewanżowej nie dały na to szans. Udział w barażach byłby wymarzonym zakończeniem dla naszej drużyny i nie lada sensacją w światku piłki ręcznej. Jednak jest wiele plusów wynikających z udziału naszego zespołu w grze w I lidze. Po pierwsze czerwono-czarne zapisały się na kartach historii ChKS, bowiem od momentu powstania klubu drużyny żeńskie nigdy nie grały w tej klasie rozgrywkowej. Jeśli patrzeć na mapę rozgrywek żeńskiej piłki ręcznej w mieście Łodzi to nasz awans nastąpił po prawie 30 latach przerwy, bo przed tyloma laty w I lidze grał żeński zespół Anilany. Plusem jest także fakt, że nasze szczypiornistki zebrały doświadczenie, które zaprocentuje w ich grze w przyszłości. Gratulujemy naszym dziewczynom walki i zostawionego serca na parkietach. Gratulacje składamy również sztabowi trenerskiemu, trenerom Agnieszce Kowalskiej, Tomaszowi Walickiemu, kierownikom Dariuszowi Sadowskiemu, Grzegorzowi Dobrowolskiemu i managerowi Szymonowi Kubickiemu i naszemu fizjoterapeucie Wojciechowi Gorgulowi. Życzymy powodzenia i następnych sukcesów w kolejnym sezonie! Szczególne podziękowania należą się naszym kibicom, którzy byli naszym 8 zawodnikiem na boisku. Mimo różnych wyników zawsze byli z nami i wierzyli w naszą wygraną! Pragniemy także serdecznie podziękować instytucjom, których wsparcie dało nam szansę wystąpienia w rozgrywkach I ligi. Dziękujemy władzom Politechniki Łódzkiej będącej naszym głównym sponsorem, władzom Miasta Łodzi i Chojeńskiego Klubu Sportowego oraz panu Krzysztofowi Zającowi z firmy White Hare. Duże podziękowania należą się także naszym parterom firmom- Carrefour, Primus Medicus, Pizzeria Fiero, Radio Parada, portalowi TuŁódź i telewizji Toya.

Statystyki z całego sezonu przedstawimy w kolejnym poście!

KOMENTARZE 7
avatar
M
Młyn 03 maj 2018 13:42
1.To prawda odpowiednie osoby zeszły do dziewczyn i je przeprosiły.2.To nasza sprawa czy ten bęben pasuje na halę czy nie jeszcze jak była 2liga mężczyzn to on tu był i jakoś nikt nie narzekał.3.Jaak dziewczyny pojechały do Tczewa to nikt nie robił jakiejś awantury że je tam wyzywają sądzę nawet że panowie tego nie wiedzą nawet bo nie byli...
Z
Zorientowany 02 maj 2018 16:33
i trenera i zawodniczki :)
z
zorientowany 02 maj 2018 16:30
Fakt doping ważny, ale kulturalny i myślę że wszyscy by tego chcieli :) z tego co wiem kibice zeszli po meczu do druzyny przeciwnej i przeprosili i trenera o zawodniczki :)
B
Bardzo dobrze zorientowany 01 maj 2018 18:22
To prawda co opisuje "Endriu". Jestem częstym bywalcem na meczach dziewczyn  z CHKS-u i prowadzący drużynę trenerzy powinni już dawno "zasugerować" tym właśnie "kibicom", którzy są ich podopiecznymi , że nie chcieliby żeby na meczach wyjazdowych ich zawodniczki były tak traktowane. Pozostawiam to trenerom do przemyślenia. Pozostaje mi przeprosić "ENDRIU" za zachowanie tych gimnazjalistów/licealistów z ul.Królewskiej.
E
Endriu 30 kwiecień 2018 22:05
Kimś komu nie podoba się że stado gimnazjalistów pod przewodnictwem gościa który wyje do trzech rzędów przed nim tak głośno że słychać go przed halą wyzywa dziewczyny przyjezdnych od kurew, to takie abstrakcyjne że może się to nie podobać? Po za tym serio nie widać że ten bęben nie nadaje się na tą halę?
M
Młyn 30 kwiecień 2018 21:28
Kim ty wgl jesteś gościu? Jak ci się nie podoba to nie przychodz na mecze. 
E
Endriu 30 kwiecień 2018 20:59
Tak, patologia wyzywająca dziewczyny przyjezdnych od ku.ew na pewno była 8 zawodnikiem na boisku xD Wmawiajcie sobie to.

Zobacz też inne aktualności

41817488 1948714635166919 2693772529926930432 o

Zapowiedź! I liga kobiet Łomża - Łódź

22.09.2018r. (sobota) godz. 16:30 MKS Dwójka Łomża - ChKS PŁ Łódź W drugiej kolejce I ligi kobiet gr. A nasze szczypiornistki zmierzą się na wyjeździe z GUKS Dwójka Łomża. Rywalki w pierwszej kol
Dsc 0158

ChKS PŁ wygrywa w pierwszym meczu sezonu!!!

W sobotę, 15 września, zespół ChKS Politechnika Łódzka rozegrał pierwszy w sezonie 2018/2019 mecz, i to we własnej hali. Przeciwniczkami naszej drużyny była ekipa MKS Karczew, beniaminek I ligi. Co bar
40026889 2106784226249300 7888693842768035840 o

Gramy dla Zuzi!

Podczas najbliższych 2 spotkań na naszym parkiecie(15.09 i 06/07.10) zostanie zorganizowana charytatywna zbiórka pieniędzy na poczet leczenia Zuzi Frankiewicz, od urodzenia zmagającej się z zespołem Moebiusa i wieloma innymi dolegliwościami.