Piłka ręczna Łódź
Łódź kreuje
avatar
Milena Walicka
30 styczeń 2018 13:47

Wygrana na początek II rundy // I liga kobiet Łódź - Lubicz

6

03.02.2018r. (sobota) godz. 17:30

 

ChKS PŁ Łódź - UKS Drwęca Novar Lubicz 29:22 (15:11)

Zawodniczki ChKS-u: Szczurek, Lis, - Gomółka 8, Moskal 7, Walicka B. 4, Piątczak 2, Sobińska 2, Gitzel 2, Kisiel 2, Szmigielska 2, Mularczyk P, Mularczyk K, Sadowska, Walicka M, Nyga, Ostros.
Kary: 10min (2x 2min Mularczyk P, po 2 min Gomółka, Sobinska, Kisiel)
Karne: 1/2

 

Najwięcej dla Lubicza: Pęcherska 7, Domian 5
Kary: 4min
Karne: 4/7

 

Łódź, ul. Kosynierów Gdyńskich 18

 

Po dłuższej przerwie wracamy na parkiety I ligi kobiet. II rundę nasze szczypiornistki rozpoczną od meczu z UKS Drwęca Novar Lubicz. Przeciwniczki zajmują ostatnią lokatę w tabeli i nie mają jeszcze ani jednego punktu na swoim koncie. Pierwszy mecz zakończył się wygraną czerwono-czarnych czterema trafieniami. Będzie to dobry sprawdzian, aby zobaczyć, w jakiej formie są nasze zawodniczki przed ważnym meczem 10 lutego z KS AP Poznań. W zespole przyjezdnych, należy zwrócić szczególną uwagę na 3 zawodniczki: Pęcherksą A. 51 bramek, Doman P. i Kochańska M. po 45 bramek.
W zespole gospodyń zaszło kilka zmian kadrowych. Nie parkiecie nie zobaczymy Zuzanny Pesel, która oczekuję na powiększenie rodziny, życzymy szczęścia i dużo miłości przyszłym rodzicom, nie zobaczymy równirż Anny Murczak. Do składu dołączyła Sandra Filipczak. Sandra jest wychowanką ChKS-u, która ostatnie lata spędziła w OSSM Gliwice. Skład uzupełni juniorka Marlena Czeladzińska.

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców piłki ręcznej w sobotę na halę ChKS-u!! Liczymy na wasze wsparcie jak w poprzedniej rundzie! 

 

Wynik spotkania w 1 rundzie
Lubicz- Łódź 23:27 (9:14)

KOMENTARZE 0
avatar

Zobacz też inne aktualności

Christmas new year 2019

Zdrowych, Spokojnych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku 2019

Zdrowych, Spokojnych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku 2019 Życzy Zespół reczna-chks.pl
Dsc 01hub97

ChKS PŁ przed ważną walką o ligowe punkty

Zawodniczki ChKS Politechniki zamierzają w najbliższą środę pokazać, że nie grają w I lidze wyłączniew nagrodę za piękne oczy. Do Łodzi przyjedzie SMS ZPRP II z Płocka, czyli drużyna złożona z wielu ut
Dsc 0085

Pracowite weekendy przed naszymi Mastersami

Drużyna naszych oldboy'ów, ChKS Masters Łódź, najbliższe dwa weekendy spędzi na towarzyskich turniejach. Pierwszy z nich to 3. Turniej Piłki Ręcznej im. Hieronima Łubińskiego, który odbędzie się w sobo