Piłka ręczna Łódź
Łódź kreuje
avatar
Krzysztof Sokołowski
29 maj 2014 19:05

III MISTRZOSTWA POLSKI MASTERS W PIŁCE RĘCZNEJ MĘŻCZYZN

 III MISTRZOSTWA  POLSKI MASTERS W PIŁCE RĘCZNEJ

PABIANICE 2014

 

Terminarz kategorii M + 35

 

czas gry 2x10 min

 

GRUPA A                                                           GRUPA B

1. SDFP KRAKÓW                             1. VIVE TARGI KIELCE

2. WŁÓKNIARZ PABIANICE          2. MASTERS WARSZAWA

3. OBHT ŚWIDNICA                          3. CHROBRY GŁOGÓW

4. PUŁAWY                                         4. TAR-INWEST OLDBOY'S TARNOW 

5. CHKS ŁÓDŹ                                   5.  ZAGŁĘBIE LUBIN                                                           

 

Hala - Chojeński Klub Sportowy - Łódź ul. Kosynierów Gdańskich 18

sobota 31 maja 2014  

 

   8.30 - WŁÓKNIARZ PABIANICE - CHKS ŁÓDŹ 

   9.00 - OBHT ŚWIDNICA - PUŁAWY 

   9.30 - MASTERS WARSZAWA -  ZAGŁĘBIE LUBIN

 10.00 - CHROBRY GŁOGÓW - TAR-INWEST OLDBOY'S TARNOW 

 10.30 - SDFP KRAKÓW - WŁÓKNIARZ PABIANICE

 11.00 - CHKS ŁÓDŹ - OBHT ŚWIDNICA 

 11.30 -  VIVE TARGI KIELCE - MASTERS WARSZAWA 

 12.00 - ZAGŁĘBIE LUBIN - CHROBRY GŁOGÓW 

 12.30 - OBHT ŚWIDNICA -  SDFP KRAKÓW

 13.00 - PUŁAWY - CHKS ŁÓDŹ 

 13.30 - CHROBRY GŁOGÓW - VIVE TARGI KIELCE 

 14.00 - TAR-INWEST OLDBOY'S TARNOW - ZAGŁĘBIE LUBIN 

 14.30 - WŁÓKNIARZ PABIANICE - OBHT ŚWIDNICA 

 15.00 - SDFP KRAKÓW - PUŁAWY 

 15.30 - MASTERS WARSZAWA - CHROBRY GŁOGÓW

 16.00 - VIVE TARGI KIELCE - TARNÓW 

 16.30 - PUŁAWY - WŁÓKNIARZ PABIANICE 

 17.00 - CHKS ŁÓDŹ - SDFP KRAKÓW 

 17.30 - TAR-INWEST OLDBOY'S TARNOW - MASTERS WARSZAWA

 18.00 - ZAGŁĘBIE LUBIN - VIVE TARGI KIELCE 

 

FINAŁY

Powiatowa Hala Sportowa w Pabianicach ul. św. Jana 30/36

niedziela 1czerwca 2014r

Czas gry 2x15 min

  9.00 - o 9 miejsce + 35 

  9.40 - o 7 miejsce + 35

10.20 - o 7 miejsce + 45

11.00 - o 5 miejsce + 35

11.40 - o 5 miejsce + 45

12.20 - TYCHY - SILESIA STARS - K 

13.00 - JELENIA GÓRA - SKRA WARSZAWA - K 

13.40 - o 3 miejsce + 45

14.20 - o 1 miejsce + 45

15.00 - o 3 miejsce + 35

15.40 - o 1 miejsce + 35

 

16.30 - UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE MISTRZOSTW

KOMENTARZE 0
avatar

Zobacz też inne aktualności

Chks 1 liga kobiety small

3 punkty dla nas! I liga kobiet Kwidzyn - Łódź

18.11.2017r. (sobota) godz. 17:00 MTS Kwidzyn - ChKS PŁ Łódź 19:27 (11:15)
4

I liga kobiet Łódź- Płock II

12.11.2017r. (niedziela) godz. 17:30 ChKS PŁ Łódź- SMS ZPRP II Płock Łódź, ul. Kosynierów Gdyńskich Już w najbliższą niedzielę nasze szczypiornistki podejmą przed własną publicznością zes
3

I Liga kobiet Łódź- Łomża

05.11.2017r. (niedziela) godz. 17:30 ChKS PŁ Łódź - GUKS Dwójka Łomża Łódź, ul. Kosynierów Gdyńskich 18 Serdecznie zapraszamy na kolejny mecz naszych seniorek, który odbędzie si