Piłka ręczna Łódź
Łódź kreuje
avatar
Milena Walicka
28 luty 2018 12:26

Punkty zostają w Łodzi!! // I liga kobiet Łódź - Gniezno

6

03.03.2018r. (sobota) godz. 17:30

ChKS PŁ Łódź - MKS PR Urbis Gniezno 24:18 (12:6)

Zawodniczki ChKS-u: Szczurek, Lis, - Walicka B. 6(1/2), Sadowska 4, Piątczak 3(1/1), Walicka M. 3(1/1), Mularczyk P. 2, Sobińska 2, Kisiel 2, Moskal 1, Mularczyk K. 1, Ostros, Gitzel, Nyga (0/1), Borowiec, Szmigielska.
Kary: 12min (3x 3min Sadowska, po 2min Walicka M, Moskal, Kisiel)
Karne: 3/5

 

Najwięcej dla Gniezna: Wojtkowiak 5, Chojnacka 4.
Kary: 4min
Karne: 4/4

Wielkie gratulacje dla naszych dziewczyn za walkę od pierwszych sekund aż do ostatniego gwizdka!

Dziękujemy kibicom, którzy licznie przybyli na to spotkanie i od samego początku zagrzewali do walki czerwono-czarne!!
 


W najbliższą sobotę szczypiornistki z Chojen podejmą przed własną publicznością drużynę MKS PR Urbis Gniezno. Rywalki zajmują 2 lokatę w tabeli wyprzedzając nasze zawodniczki jednym punktem. Będzie to arcyważne spotkanie dla zespołu z łodzi, ponieważ wygrana umożliwi powrót na 2 miejsce, natomiast przegrana może spowodować spadek drużyny na niższą lokatę. Ostatnie rozegrane mecze nie układały się po myśli czerwono-czarnych, z 9 możliwych punktów zdobyły tylko 4. Mamy nadzieję, że ten mecz pozwoli im wrócić na właściwe tory i w hali przy ulicy Kosynierów Gdyńskich 18 w sobotę górą będą nasze zawodniczki. Pomóc w tym mogą oczywiście nasi kibice, którzy zagrzewając czerwono-czarne staną się ich 8 zawodnikiem.

Zapraszamy wszystkich fanów piłki ręcznej, pomóżcie naszym wygrać ten mecz!!!

KOMENTARZE 0
avatar

Zobacz też inne aktualności

Dsc 01hub97

ChKS PŁ przed ważną walką o ligowe punkty

Zawodniczki ChKS Politechniki zamierzają w najbliższą środę pokazać, że nie grają w I lidze wyłączniew nagrodę za piękne oczy. Do Łodzi przyjedzie SMS ZPRP II z Płocka, czyli drużyna złożona z wielu ut
Dsc 0085

Pracowite weekendy przed naszymi Mastersami

Drużyna naszych oldboy'ów, ChKS Masters Łódź, najbliższe dwa weekendy spędzi na towarzyskich turniejach. Pierwszy z nich to 3. Turniej Piłki Ręcznej im. Hieronima Łubińskiego, który odbędzie się w sobo
46176180 263359674528772 7446230061440565248 n

ChKS wraca na własną halę powalczyć o zwycięstwo

Drużyna ChKS nie ma ostatnio dobrej passy. Ostatnie cztery mecze przegrane, w żadnym nie udało się rzucić nawet 20 bramek. Teraz nasza ekipa będzie miała okazję powalczyć o kolejne domowe zwycięstwo. J