28 styczeń 2015 21:51

JUNIOR MŁODSZY PODDĘBICE - CHKS 22:30 (16:10)

Zwycięstwo i AWANS do 1/8 finału mistrzostw Polski juniorów młodzych.

Bramki: Pankowski 6, Przybylski 4, Matjaszczyk 4, Winiarski 3, Laskowski 3, Wojciechowski 3, Sikora 2, Sobczyk 1, Karliński 1.

Nasi zawodnicy po zwycięstwie nad zespołem UKS Trops Poddębice, na dwie kolejki przed zakończeniem rozgrywek ligowych zapewnili sobie awans z pierwszego miejsca do 1/8 finału mistrzostw Polski Juniorów młodszych.

Po pierwszej połowie meczu w Poddębicach zawodnicy przegrywali 6 bramkami momentami grając w ataku i w obronie jakby pierwszy raz weszli na boisko i musieli zagrać zawody w piłkę ręczną.

Dopiero po ostrej reprymendzie trenera w szatni podczas przerwy nasi zawodnicy stanęli na wysokości zadania i pewnie zwyciężyli pozwalając rzucić przeciwnikowi tylko 6 bramek.