27 wrzesień 2011 22:05

II Liga KPR Legionowo [FOTO]

Nie takiego początku sezonu spodziewaliśmy się w wykonaniu gospodarzy. Początek meczu prowadzenie AZS-u 3:1, lecz w 14 min. goście prowadzą 9:8. Co stało się w póżniejszych minutach trudno zrozumieć, po własnych błędach w ataku i szybkich kontrach Legionowa oraz przy słabej postawie bramkarzy tracimy w pięć minut 6 bramek nie rzucając żadnej i przegrywamy 15:8. Pierwsza połowa kończy się 12:18 dla gości. Druga połowa to bramka za bramkę.  W końcówce meczu gospodarze zerwali się do odrabiania strat przy dobrej postawie Gajewskiego, Walczaka i udanych interwencjach trzeciego bramkarza Damiana Chmurskiego i na pięć minut do końca przegrywaliśmy 24:26. Odżyły nadzieje na dobry wynik, lecz niestety popełniamy kilka błędów i mecz kończy się przegraną gospodarzy 26:28.

AZS UŁ PŁ ChKS Łódź - KPR Legionowo 26:28 (12:18)

Zawodnicy  AZS UŁ PŁ ChKS Łódź: Chmurski, Wężyk, Florczak - Walczak 5, Urbański 4, Kucharski 4, Morąg 3, Gajewski 3, Gościółowicz 2, Kuśmierczyk 2, Pieczyński 1, Gomółka 1, Kaczmarek 1, Witkowski, Dybcio, Rutkowski.

Zawodnicy KPR Legionowo: Szałkucki, Skawiński, Kijek - Zasikowski 10, Krawiecki 5, Królak 3, Lisicki 3, Ciok 3, Kasprzak 2, Szmulik 2, Piechnik, Gromek, Bulej, Płodowski, Troński, Prątnicki.