Piłka ręczna Łódź
Łódź kreuje
avatar
Krzysztof Sokołowski
27 maj 2011 21:38

Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Juniorów

 

Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Juniorów

 Łódź 28-29.05.2011r.

I miejsce UKS 9 Legnica
II miejsce ChKS Łódź
III miejsce MSPR "Siódemka" Legnica 
IV miejsce UKS Anilana
V miejsce Kadra Woj. łódzkiego 95r.


Sobota 28.05.2011r.

godz. 13.30   UKS Anilana – UKS 9 Legnica 28:32 (6:16)
Zawodnicy Anilany: Pielesiak 6, Kamiński 5, Wagner 4, Cewkowicz 4, Warmijak 3, Lisowski 2, Wawrzyniak 2, Olczak 1, Krzynowek 1, Strzebicki, Pietrusiak, Gredka, Górecki, Wosek.
Zawodnicy Legnicy: Beńko 5, Pasieczny 3, Paryś 2, Gorczyca 2, Dobrokowicz 4, Sznerch 2, Głód 2, Borowski 3, Papciak 2, Kondratiuk 2, Brtłomiejczyk, Wojtaszek 4, Sydor 1, Smal, Kyszkowski, Wąsik.

godz. 14.45   Kadra – MSPR „Siódemka” Legnica 19:23 (10:14)
Zawodnicy Kadry: Hynasiński 1, Klimas 2, Janczak 1, Walczak 2, Okulski 4, Rutkowski 6, Górniak 1, Olbiński 1, Pawelec 1, Żurawski, Zasada, Rzepecki, Wosek, Antczak.
Zawodnicy MSPR-u: Beńko 4, Wingert 3, Idziak 6, Wyszogrodzi G. 10, Mazur, Wyszogrodzi K., Antosik, Tabaka, Jaworski, Nowakowski, Borowiec, Ejsmont, Foryna.

godz. 16.00   UKS Anilana  - ChKS Łódź19:33 (7:19)
Zawodnicy ChKS-u: Helman 6, Strzebiecki 6, Kucharski 5, Kardas 4, Scios 4, Marciniak 4, Andrysiak 3, Laskowski 1, Zarzycki, Walaszczyk, Karasiński.
Zawodnicy Anilany: Pielesiak 5, Kamiński 3, Wagner 1, Cewkowicz 1, Warmijak 1, Lisowski 2, Wawrzyniak 2, Olczak 1, Krzynowek 1, Strzebicki, Pietrusiak, Gredka, Górecki.

godz. 17.15   UKS 9 Legnica – Kadra 33:22 (16:13)
Zawodnicy Legnicy: Beńko 1, Pasieczny, Paryś 12, Gorczyca 2, Dobrokowicz 4, Sznerch 2, Głód 2, Borowski 3, Papciak 2, Kondratiuk 2, Brtłomiejczyk, Wojtaszek 4, Sydor 1, Smal, Kyszkowski, Wąsik.
Zawodnicy Kadry: Klimas 2, Janczak, Walczak 1, Okulski 1, Rutkowski 7, Górniak 1, Olbiński 2, Pawelec 2, Żurawski, Zasada, Rzepecki 6, Wosek, Antczak 1, Janczak, Hynasiński.

godz. 18.30   MSPR „Siódemka” Legnica – ChKS Łódź 22:38 (12:22)
Zawodnicy ChKS-u: Kucharski 8, Helman 8, Strzebiecki 6, Marciniak 4, Laskowski 4, Andrysiak 3, Kardas 2, Scios 2, Zarzycki 1, Walaszczyk, Karasiński.
Zawodnicy MSPR-u: Beńko 3, Wingert 2, Idziak 1, Wyszogrodzi G. 9, Mazur, Wyszogrodzi K., Antosik 3, Tabaka 1, Jaworski, Nowakowski, Borowiec, Ejsmont 3, Foryna.

 Niedziela 29.05.2011r.
godz.   9.00   ChKS Łódź – Kadra 36: 18 (18:9)
Zawodnicy ChKS-u: Kucharski 10, Strzebicki 9, Laskowski 8, Marciniak 4, Andrysiak 3, Scios 1, Zarzycki 1, Kardas, Helman, Walaszczyk, Karasiński. 
Zawodnicy Kadry: Klimas 1, Janczak, Walczak , Okulski 5, Rutkowski 1, Górniak 2, Olbiński 1, Pawelec 5, Żurawski, Zasada 1, Rzepecki 2, Wosek, Antczak 1, Komalski, Janczak.

godz. 10.15   UKS Anilana – MSPR „Siódemka” Legnica 23:39 (13:17) 
Zawodnicy Anilany: Pielesiak 3, Kamiński 3, Wagner, Cewkowicz 4, Warmijak 1, Lisowski 4, Wawrzyniak 4, Olczak 3, Krzynowek 1, Strzebicki 1, Pietrusiak,  Górecki., Baranowski 3.
Zawodnicy MSPR-u: Beńko 3, Wingert 2, Idziak 1, Wyszogrodzi G. 9, Mazur, Wyszogrodzi K., Antosik 3, Tabaka 1, Jaworski, Nowakowski, Borowiec, Ejsmont 3, Foryna.

godz. 11.30   UKS 9 Legnica – ChKS Łódź 30:27 (15:14)
Zawodnicy ChKS-u: Helman 13, Kucharski 7, Andrysiak 4, Scios 2, Zarzycki 1, Kardas, Laskowski, Walaszczyk, Strzebicki , Marciniak, Karasiński.
Zawodnicy Legnicy: Beńko 2, Pasieczny 1, Paryś, Gorczyca 3, Dobrokowicz 8, Sznerch 2, Głód, Bartłomiejczyk 9, Pasieczny 1, Łyszkowski 1, Radomski, Borowski, Wojtaszek, Papciak,
godz. 12:45 Kadra 95 - UKS Anilana 23:24 (16:6)
godz. MSPR "Siódemka" Legnica - UKS 9 Legnica 24:27 (11:11)

KOMENTARZE 0
avatar

Zobacz też inne aktualności

Ampy

Politechnika Łódzka kobiet zdobyła złoto wśród uczelni technicznych i srebro w klasyfikacji generalnej

Na Akademickich Mistrzostwach Polski w piłce ręcznej kobieca reprezentacja Politechniki Łódzkiej zdobyła srebrny medal w klasyfikacji generalnej i złoty wśród uczelni technicznych. Mecz finałowy odb
Marcelina lis 2

Marcelina Lis powołana do Młodzieżowej Kadry Narodowej Kobiet

Marcelina Lis została powołona przez Związek Piłki Ręcznej w Polsce na następujący cykl szkoleniowy: 04.06-13.06.2018 – Szczyrk, COS – zgrupowanie szkoleniowe 13.06-17.06.2018 – Zalau (ROU) – turni
2000px black ribbon.svg

Pogrzeb ŚP. Emila Kulisza

Pogrzeb ŚP. Emila Kulisza odbędzie się w czwartek 10.05.2018r o godzinie 13.30 na cmentarzu przy ul. Ogrodowej 43