Piłka ręczna Łódź
Łódź kreuje
avatar
Krzysztof Sokołowski
27 maj 2011 21:38

Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Juniorów

 

Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Juniorów

 Łódź 28-29.05.2011r.

I miejsce UKS 9 Legnica
II miejsce ChKS Łódź
III miejsce MSPR "Siódemka" Legnica 
IV miejsce UKS Anilana
V miejsce Kadra Woj. łódzkiego 95r.


Sobota 28.05.2011r.

godz. 13.30   UKS Anilana – UKS 9 Legnica 28:32 (6:16)
Zawodnicy Anilany: Pielesiak 6, Kamiński 5, Wagner 4, Cewkowicz 4, Warmijak 3, Lisowski 2, Wawrzyniak 2, Olczak 1, Krzynowek 1, Strzebicki, Pietrusiak, Gredka, Górecki, Wosek.
Zawodnicy Legnicy: Beńko 5, Pasieczny 3, Paryś 2, Gorczyca 2, Dobrokowicz 4, Sznerch 2, Głód 2, Borowski 3, Papciak 2, Kondratiuk 2, Brtłomiejczyk, Wojtaszek 4, Sydor 1, Smal, Kyszkowski, Wąsik.

godz. 14.45   Kadra – MSPR „Siódemka” Legnica 19:23 (10:14)
Zawodnicy Kadry: Hynasiński 1, Klimas 2, Janczak 1, Walczak 2, Okulski 4, Rutkowski 6, Górniak 1, Olbiński 1, Pawelec 1, Żurawski, Zasada, Rzepecki, Wosek, Antczak.
Zawodnicy MSPR-u: Beńko 4, Wingert 3, Idziak 6, Wyszogrodzi G. 10, Mazur, Wyszogrodzi K., Antosik, Tabaka, Jaworski, Nowakowski, Borowiec, Ejsmont, Foryna.

godz. 16.00   UKS Anilana  - ChKS Łódź19:33 (7:19)
Zawodnicy ChKS-u: Helman 6, Strzebiecki 6, Kucharski 5, Kardas 4, Scios 4, Marciniak 4, Andrysiak 3, Laskowski 1, Zarzycki, Walaszczyk, Karasiński.
Zawodnicy Anilany: Pielesiak 5, Kamiński 3, Wagner 1, Cewkowicz 1, Warmijak 1, Lisowski 2, Wawrzyniak 2, Olczak 1, Krzynowek 1, Strzebicki, Pietrusiak, Gredka, Górecki.

godz. 17.15   UKS 9 Legnica – Kadra 33:22 (16:13)
Zawodnicy Legnicy: Beńko 1, Pasieczny, Paryś 12, Gorczyca 2, Dobrokowicz 4, Sznerch 2, Głód 2, Borowski 3, Papciak 2, Kondratiuk 2, Brtłomiejczyk, Wojtaszek 4, Sydor 1, Smal, Kyszkowski, Wąsik.
Zawodnicy Kadry: Klimas 2, Janczak, Walczak 1, Okulski 1, Rutkowski 7, Górniak 1, Olbiński 2, Pawelec 2, Żurawski, Zasada, Rzepecki 6, Wosek, Antczak 1, Janczak, Hynasiński.

godz. 18.30   MSPR „Siódemka” Legnica – ChKS Łódź 22:38 (12:22)
Zawodnicy ChKS-u: Kucharski 8, Helman 8, Strzebiecki 6, Marciniak 4, Laskowski 4, Andrysiak 3, Kardas 2, Scios 2, Zarzycki 1, Walaszczyk, Karasiński.
Zawodnicy MSPR-u: Beńko 3, Wingert 2, Idziak 1, Wyszogrodzi G. 9, Mazur, Wyszogrodzi K., Antosik 3, Tabaka 1, Jaworski, Nowakowski, Borowiec, Ejsmont 3, Foryna.

 Niedziela 29.05.2011r.
godz.   9.00   ChKS Łódź – Kadra 36: 18 (18:9)
Zawodnicy ChKS-u: Kucharski 10, Strzebicki 9, Laskowski 8, Marciniak 4, Andrysiak 3, Scios 1, Zarzycki 1, Kardas, Helman, Walaszczyk, Karasiński. 
Zawodnicy Kadry: Klimas 1, Janczak, Walczak , Okulski 5, Rutkowski 1, Górniak 2, Olbiński 1, Pawelec 5, Żurawski, Zasada 1, Rzepecki 2, Wosek, Antczak 1, Komalski, Janczak.

godz. 10.15   UKS Anilana – MSPR „Siódemka” Legnica 23:39 (13:17) 
Zawodnicy Anilany: Pielesiak 3, Kamiński 3, Wagner, Cewkowicz 4, Warmijak 1, Lisowski 4, Wawrzyniak 4, Olczak 3, Krzynowek 1, Strzebicki 1, Pietrusiak,  Górecki., Baranowski 3.
Zawodnicy MSPR-u: Beńko 3, Wingert 2, Idziak 1, Wyszogrodzi G. 9, Mazur, Wyszogrodzi K., Antosik 3, Tabaka 1, Jaworski, Nowakowski, Borowiec, Ejsmont 3, Foryna.

godz. 11.30   UKS 9 Legnica – ChKS Łódź 30:27 (15:14)
Zawodnicy ChKS-u: Helman 13, Kucharski 7, Andrysiak 4, Scios 2, Zarzycki 1, Kardas, Laskowski, Walaszczyk, Strzebicki , Marciniak, Karasiński.
Zawodnicy Legnicy: Beńko 2, Pasieczny 1, Paryś, Gorczyca 3, Dobrokowicz 8, Sznerch 2, Głód, Bartłomiejczyk 9, Pasieczny 1, Łyszkowski 1, Radomski, Borowski, Wojtaszek, Papciak,
godz. 12:45 Kadra 95 - UKS Anilana 23:24 (16:6)
godz. MSPR "Siódemka" Legnica - UKS 9 Legnica 24:27 (11:11)

KOMENTARZE 0
avatar

Zobacz też inne aktualności

22551067 10214283520230488 422015365 o

Mecze kontrolne

W sobotę 13.01. nasze szczypiornistki rozegrały dwa sparingi w Warszawie. Pierwszy mecz przeciwko AZS AWF Wa-wa zakończył się remisem 31:31, po serii rzutów karnych lepsze okazały się akademiczki 7:6.
Chks 1 liga kobiety small

Przegrana// liga kobiet Jutrzenka - Łódź

10.12.2017r. (niedziela) godz. 12:30 MMKS Jutrzenka Płock - ChKS PŁ Łódź
5

Wygrana po rzutach karnych!! I liga kobiet Łódź - Tczew

03.12.2017r. (niedziela) godz. 17:30 ChKS PŁ Łódź - SPR Sambor Tczew Łódź, ul. Kosynierów Gdyńskich 18 Kolejnym przeciwnikiem naszych szczypiornistek jest zespół SPR Sambor Tczew, który z