26 październik 2011 18:22

Liga Kobiet Warszawa - Łódź

29.10.11. (sobota) godz. 13:00

AZS UW Warszawa - ChKS Łódź 31:22

I połowa meczu to równa walka i tylko słaba skuteczność spowodowała,że po I połowie zespół ChKS przegrywał 15:11. Niestety w II połowie celność rzutów nie poprawiła się i ciężko było dogonić przeciwniczki. Bardzo dobra dyspozycja bramkarki drużyny gospodyń oraz brak skuteczności zdecydowały o tak wysokiej porażce mimo, że zawodniczki zespołu ChKS walczyły ambitnie i prezentowały równy rywalkom poziom umiejętności techniczno-taktycznych. Myślę, że także stres związany z pierwszym meczem w tym sezonie spowodował niepotrzebne napięcie sportowe. Na wyróżnienie w naszym zespole zasługuje najmłodsza z naszych bramkarek Joanna Marciniak oraz najskuteczniejsza w tym meczu Natalia Kowalska.

Zawodniczki ChKS-u: Marciniak, Sikorska, Matysiak P. - Kowalska 6, Wosińska 4, Rzeszotek 3, Piątczak 2, Makówka 2, Walicka M. 2, Sadowska 2, Walicka B. 1, Matlińska, Matysiak M. Michalak, Kamińska, Mularczyk.