Piłka ręczna Łódź
Łódź kreuje
avatar
Krzysztof Sokołowski
26 maj 2009 08:55

Finał MP Juniorek mł.

30.05. - 3.06.2009.
Po raz pierwszy w historii klubu szczypiornistki dostały się do finałów i zajeły VI miejsce w Mistrzostwach Polski. GRATULUJEMY!

I Olimpia Nowy Sącz
II MTS Kwidzyn
III KSS Kielce

IV Łączpol Gdynia
Jelenia Góra
VI ChKS Łódź
VII Lider Winnica
VIII UKS Wilanowia 

Organizator LUKS Lider Winnica

Grupa E                                                              Grupa F
1. KSS KIELCE                                                     1. KS Łączpol GDYNIA
2. MTS KWIDZYN                                                 2. ChKS ŁÓDŹ
3. MKS Finepharm JELENIA GÓRA                       3. LUKS Lider WINNICA
4. UKS Wilanowia WARSZAWA                            4. UKS Olimpia NOWY SĄCZ

30 maja 2009r (sobota)
MTS KWIDZYN - UKS Wilanowia WARSZAWA 35:29
KSS Kielce- MKS Finepharm Jelenia Góra 29:22
ChKS ŁÓDŹ – UKS Olimpia NOWY SĄCZ 28:30
KS Łączpol GDYNIA – LUKS Lider WINNICA 29:29

31 maja 2009r (niedziela)
UKS Wilanowia Warszawa - KSS Kielce 20:34
MTS KWIDZYN - MKS Finepharm JELENIA GÓRA 43:26
ChKS ŁÓDŹ – LUKS Lider WINNICA 29:22
UKS Olimpia NOWY SĄCZ – KS Łączpol GDYNIA 31:31

1 czerwca 2009r (poniedziałek)
MKS Finepharm JELENIA GÓRA - UKS Wilanowia WARSZAWA 36:28
KSS Kielce-MTS Kwidzyn (wygrana Kwidzyna)
LUKS Lider WINNICA – UKS Olimpia NOWY SĄCZ (Nowy Sącz wygrał)
18: 00 KS Łączpol GDYNIA – ChKS ŁÓDŹ 36:27

Półfinał: MTS KWIDZYN, KSS KIELCE, KS Łączpol GDYNIA, UKS Olimpia NOWY SĄCZ
O miejsca 5-8: MKS Finepharm Jelenia Góra - LUKS Lider Winnica, UKS Wilanowia Warszawa - 
ChKS Łódź

2 czerwca 2009r (wtorek)
(85) o miejsca 5 – 8 E3 – F4
(86) 12:00 o miejsca 5 – 8 E4 – F3 18:27
(87) półfinał E1 – F2
(88) półfinał E2 – F1

3 czerwca 2009r (środa)
o VII miejsce: Lider Winnica-UKS Wilanowia 36:24
o V miejsce: Jelenia Góra - ChKS Łódź 26:24
o III miejsce: Łączpol Gdynia- KSS Kielce 21:27
o I miejsce: MTS Kwidzyn-Olimpia Nowy Sącz 28:37

KOMENTARZE 0
avatar

Zobacz też inne aktualności

Na stron%c4%99

Kadra narodowa juniorów

Do kadry narodowej juniorów zostali powołani Artur Urbański i Kacper Antosik (rezerwa). Gratulujemy i życzymy powodzenia Więcej informacji na:http://zprp.pl/archiwa/50758
32269855713 ff5ae7a9b6 b

II Liga mężczyzn Łódź -Ciechanów

13.05.2017r. (sobota) godz. 18:00 ChKSŁódź - CKsJurand Kanoil Ciechanów Łódź, ul.Kosynierów Gdyńskich 18
32702921890 ffd297bdb8 b

II liga mężczyzn Lublin - Łódź

06.05.2017r. (sobota) godz. 13:00 AZS UMCS Lublin - ChKS Łódź