Piłka ręczna Łódź
Łódź kreuje
avatar
Krzysztof Sokołowski
26 luty 2013 17:48

MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOREK!!

MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOREK
FINAŁ 4 – 9 marca 2013 r.

organizatorzy – MKS Kusy Szczecin oraz Centrum Kształcenia Sportowego w Szczecinie

         Grupa M                                                            Grupa N
     1. MTS Kwidzyn                                              1. KS Sośnica Gliwice
  2. UKS Conrad Gdańsk                               2. MKS Vistal - Łączpol Gdynia
     3. ChKS Łódź                                                  3. MKS Kusy Szczecin
  4. UKS Dąbrówka Gniezno                           4. AZS PWSZ Jutrzenka Płock

4 marca 2013 r. (poniedziałek) 
10:00 UKS Conrad Gdańsk - ChKS Łódź (14-7) 26-16

Zawodniczki ChKS-u:
Marciniak, Opelt, - Szewczyk 3(3), Walicka 3(1) Kowalska 2, Pawłowska 2, Matlińska 2, Sańpruch 2, Nowak 1, Gitzel 1, Kamińska 1, Wiaderna, Kołodziejczyk.
Najwięcej dla Gdańska: Fornalik 11, Szulc 5, Adamowicz A. 5, Adamowicz K. 4.
 12:00 MTS Kwidzyn - UKS Dąbrówka Gniezno 34:23 (20:14)
Najwięcej dla Kwidzyna:
Damaziak 7, Górna 6, Gutkowska 5.
Najwięcej dla Gniezna: Nowak 10, Linkowska 5.
 16:00 MKS Vistal - Łączpol Gdynia - MKS Kusy Szczecin 44:29 (20:9)
Najwięcej dla Gdynii:
Janiszewska 9, Szprengier 7, Bulkowska 5.
Najwięcej dla Szczecina:
Kochaniak 9, Antkowiak 6, Mamot 5.
 18:00 KS Sośnica Gliwice - AZS PWSZ Jutrzenka Płock 27:30 (15:13)
Najwiecej dla Gliwic: Abramowicz 11, Stasiak 10.
Najwiecej dla Płocka: Mokrzka 9, Charzyńska 7.
5 marca 2013 r. (wtorek)
 10:00 UKS Dąbrówka Gniezno - UKS Conrad Gdańsk 24:39 (12:14)
Najwięcej dla Gniezna:
Linkowska 6, Matysek 5.
Najwięcej dla Gdańska: Fornalik 10, Adamowicz 8.
 12:00 MTS Kwidzyn - ChKS Łódź 29:21 (13:9)
Zawodniczki ChKS-u:
Marciniak, Opelt, - Kowalska 7, Walicka 5(1), Szewczyk 3(1), Kołodziejczyk 2, Kamińska 2, Pawłowska 1, Matlińska 1, Gitzel, Wiaderna, Nowak, Sańpruch.
Najwięcej dla Kwidzyna: Gutkowska 11, Sus 4, Damazik 4, Oreszczuk 4.
 15:30 AZS PWSZ Jutrzenka Płock - MKS Vistal -Łączpol Gdynia 23:27 (23:27)
Najwięcej dla Płocka:
Charzyńska 8, Borysławska 5.
Najwięcej dla Gdynii: Janiszewska 8, Kozłowska 6, Zamienowicz 4.
 17:30 KS Sośnica Gliwice - MKS Kusy Szczecin 23:34 (13:16)
Najwięcej dla Gliwic:
Stasiak 7, Szymura 6, Abramowicz 4.
Najwięcej dla Szczecina: Kochaniak 15, Zawistowska 7, Lis 6.

6 marca 2013 r. (środa)
 10:00
ChKS Łódź - UKS Dąbrówka Gniezno
Zawodniczki ChKS-u: Opelt, Marciniak, - Szewczyk 6(4), Kowalska 4, Wiaderna 4, Matlińska 4, Walicka 3, Gitzel 2, Nowak 1, Kamińska 1, Sańpruch.
Najwięcej dla Gniezna: Linkowska 6, Nowak 5, Chełminiak 5.
 12:00 MTS Kwidzyn - UKS Conrad Gdańsk 34:34 (19:13) 

 15:30 MKS Kusy Szczecin - AZS PWSZ Jutrzenka Płock 32:20 (16:8)
 17:30 KS Sośnica Gliwice - MKS Vistal - Łączpol Gdynia 19:38 (11:19)

7 marca 2013 r. (czwartek)
Dzień przerwy

8 marca 2013 r. (piątek)
 10:00 ChKS Łódź -  KS Sośnica Gliwice 20:26 (14:8)
Zawodniczki ChKS-u: Marciniak, Opelt, - Walicka 4, Gitzel 4, Szewczyk 4(1), Kowalska 2, Nowak 2, Pawłowski 1, Wiaderna 1, Kołodziejczyk 1, Kamińska 1, Matlińska, Sańpruch.
Najwiecej dla Sosnicy: Abramowicz 9, Stasiak 4, Świtała 4.
 12:00
AZS PWSZ Jutrzenka Płock  -  UKS Dąbrówka Gniezno  31:25 (19:9)
 14:30
UKS Conrad Gdańsk -  MKS Kusy Szczecin  28:24 
 16:30
MKS Vistal - Łączpol Gdynia  -  MTS Kwidzyn  

9 marca 2013 r. (sobota)
 09:00 o miejsca 7 – 8 ChKS Łódź - UKS Dąbrówka Gniezno 34:21 (15:10)
 11:00 o miejsca 5 – 6 KS Sośnica Gliwice - PWSZ Jutrzenka Płock (13:15)
 13:00 o miejsca 4 - 3
MKS Kusy Szczecin  - MTS Kwidzyń 30:31 (13:19)
 15:00 o miejsca 1 – 2
UKS Conrad Gdańsk - MKS Vistal-Łączpol Gdynia 27:26 (19:17)


TABELA KOŃCOWA

1. UKS Conrad Gdańsk

2. MKS Vistal-Łączpol Gdynia

3. MTS Kwidzyń

4. MKS Kusy Szczecin

5. PWSZ Jutrzenka Płock

6. KS Sośnica Gliwice 

7. ChKS Łódź

8. UKS Dąbrówka Gniezno

Najlepsza „7” turnieju:

1. Patrycja Noga (R) - UKS Conrad Gdańsk

2. Kinga Damaziak (R) - MTS Kwidzyn

3. Izabela Oreszczuk (S) - MTS Kwidzyn

4. Daria Zawistowska (S) - MKS Kusy Szczecin

5. Katarzyna Janiszewska (S) - Vistal Łączpol Gdynia

6. Aleksandra Dorsz (O) - Vistal Łączpol Gdynia

7. Gabriela Sadowska (B) - UKS Conrad Gdańsk

Nagrody indywidualne:

Królowa strzelczyń - Romana Fornalik - UKS Conrad Gdańsk (55 bramek)

Najlepsza bramkarka - Magdalena Czeszyk - Vistal Łączpol Gdynia

Najlepsza zawodniczka - Kinga Gutkowska - MTS Kwidzyn

 

KOMENTARZE 0
avatar

Zobacz też inne aktualności

21706000 10212266334226301 1305763819 o

Zapowiedź!! I Liga kobiet Łódź - Poznań

23.09.2017r. (sobota) godz. 18:00 ChKS PŁ Łódź - AP-Poznań Łódź, ul.Kosynierów Gdyńskich 18 Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków szczypiorniaka na inauguracyjny mecz I ligi ko
20931123 10213792013183119 426911071 o

Mecze kontrolne

W ciągu ostatnich dwóch tygodni nasze seniorki rozegrały 4 mecze kontrolne. Ich przeciwnikami były takie zespoły jak: Korona Handball Kielce(juniorka), ChKS Łódź (junior), UKS Varsovia Wa-wa, Sośnica G
20907086 1623214137710752 192747048 o

Karolina Szczurek

KAROLINA SZCZUREK następnym wzmocnieniem ChKS-u. Przygodę z piłką ręczną rozpoczęła w KS Gościbia Sułkowice. Przenosi się do nas z MKS Olimpia Beskid Nowy Sącz -Superliga kobiet. Zawodniczka gra na poz