avatar
Szymon Kubicki
25 listopad 2019 21:51

ChKS szuka formy na mecz z Tczewem!

19

Nasze zawodniczki w ostatnich meczach zdecydowanie nie rozpieszczały swoich kibiców.. Trzy mecze i trzy wysokie porażki, sporo błędów własnych, które wykorzystywały przeciwniczki, wyprowadzając zabójcze kontry. Jednak "Akademiczki" to profesjonalistki, więc chcą jak najszybciej wyrzucić z głów poprzednie występy i odbudowują swoją formę, zwłaszcza mentalną.

W niedzielę, 1 grudnia, ChKS PŁ podejmie na własnym boisku SPR Sambor Tczew, czyli drużynę, która zawsze znajduje się w górnej części tabeli. Mecz na pewno nie będzie należał do łatwych, a przeciwniczki nie oddadzą punktów bez walki.

Nasza drużyna musi zatem zagrać na 100% swoich możliwości i udowodnić sobie i kibicom, że są w stanie walczyć z każdym. Na plus naszej ekipy na pewno trzeba zaliczyć bardzo dobrą, twardą grę w obronie oraz świetną formę naszych bramkarek. Do tego zawodniczki z pola muszą dołożyć większą efektywność pod bramką rywalek i ograniczyć błędy własne. Wtedy zwycięstwo będzie na wyciągnięcie ręki! Mocno w to wierzymy, podobnie, jak wszyscy kibice, którzy wspierają naszą drużynę. Dziękujemy, że jesteście nami!

ChKS PŁ - SPR Sambor Tczew

01.12.2019, godz. 18:00

 

KOMENTARZE 0
avatar

Zobacz też inne aktualności

Desktop1

Sekcja Tenisa!

Zapaszamy wszystkich chętnych na korzystanie z naszych kortów tenisowych, które są czynne od 8:00-20:00. Nasza sekcja przeznaczona jest dla dorosłych, przedszkolaków, dzieci i młodzieży.Można z nich k
Chks wielkanoc

Zdrowych, Wesołych Świąt Wielkanocnych!

Zdrowych, Wesołych Świąt Wielkanocnych!
91588412 1342013582659358 8495783376953802752 n

Po długiej chorobie dziś w nocy zmarł Kazimierz Fijałkowski

Po długiej chorobie dziśw nocy zmarł Kazimierz Fijałkowski. Były zawodnik naszego klubu,w ostatnich czasach reprezentowałklub w drużynie Mastersów. Dobry Kolega oraz Przyjaciel klubu. Składamy c