25 listopad 2014 14:59

Mistrzostwa Łodzi Szkół Gimnazjalnych dziewcząt

25.11.2014r. na hali Chojeńskiego Klubu Sportowego odbyły się Mistrzostwa Łodzi Szkół Gimnazjalnych w Piłce Ręcznej Dziewcząt.
Udział wzięły: Gimnazjum nr 14, Gimnazjum nr 29, Gimnazjum nr 34 i Gimnazjum nr 39
Mecz finałowy rozgrywany był pomiędzy dwoma szkołami, które reprezentują Chojeński KS: Gimnazjum nr 39 - Gimnazjum nr 14. Pierwszą połowę Gimnazjum 39 przegrywały 3:6, ale już w drugiej połowie 39 nie dopuściły by przeciwniczki rzuciły jaką kolwiek bramkę. Mecz był bardzo emocjonujący i do ostatniej sekundy zespoły walczyły o każdą piłkę. Spotkanie zakończyło się z korzyścią dla Gimnazjum nr 39 7:6.

Klasyfikacja końcowa:
I. Gimnazjum nr 39
II. Gimnazjum nr 14
III. Gimnazjum nr 34
IV. Gimnazjum nr 29

Awans do Mistrzostw Województwa Łódzkiego Szkół Gimnazjalnych w Piłce Ręcznej Dziewcząt uzyskała szkoła Gimnazjum nr 39.

Skład Gimnazjum 39: Lis M., Majewska M. - Maciążek K, Ait-Hadi L., Agata M., Czeladzińska M., Ambrożyk K., Piwek E., Petasz W., Karbownik W., Grzędowska N., Świerczyńska W., Józefowska L.