25 wrzesień 2012 12:25

II Liga mężczyzn Siedlce - Łódź // DWA PUNKTY WRACAJĄ DO ŁODZI!

29.09.2012. godz. 16.00

UKS Prus Siedlce - ChKS Łódź 32:37 (19:19)

Bramkarze: R.Florczak, M.Grabowski. Zawodnicy: A.Nowicki-7(3), P.Biernacki-6, R.Fałdrowicz-6(1), Ł.Scios-4, Ł.Sobieraj-3, K.Witczak-3, J.Marciniak-3, K.Woźniak-2, D.Rzepecki-1, K.Zasada-1, A.Kuśmierczyk-1, R.Wojtas, P.Tarnowski, M.Kaźmierczak.

Nie najlepszy mecz w wykonaniu zawodników ChKS, dużo błędów w obronie. Cała pierwsza połowa bardzo wyrównana, prowadzenie zmieniało się kilka razy i zasłużenie kończy się remisem po 19. Początek II połowy taki sam jak w I połowie. Dopiero od 46min. meczu goście po dobrych interwencjach w bramce Remigiusza Florczaka uzyskali pięcio bramkową przewagę. Gospodarze grali do końca meczu bardzo ambitnie i w 59min. było tylko 32-34 dla ChKS, ale końcówka należała do gości, którzy rzucili 3 bramki w 1 minute i mecz kończy się zwycięstwem ChKS. W meczu zadebiutował kolejny junior młodszy Mateusz Kaźmierczak, który nie rzucił bramki, ale w obronie był podporą zespołu.