Piłka ręczna Łódź
Łódź kreuje
avatar
Milena Walicka
25 kwiecień 2018 12:54

5 miejsce na zakończenie sezonu // I liga kobiet Łódź - Jutrzenka

8

28.04.2018r. (sobota) godz. 18:00

ChKS PŁ Łódź - MMKS Jutrzenka Płock 24:28 (9:14)

Zawodniczki ChKS-u: Szczurek, Lis, - Gomółka 9(3/3), Sobińska 3, Moskal 3, Sadowska 2, Walicka M. 2,  Mularczyk P. 2, Mularczyk K. 1, Gitzel 1, Kisiel 1, Ostros, Lutomirska, Walicka B,Szmigielska Piątczak
Karne: 3/3
Kary: 6min (3x 2min Walicka M.)

Najwięcej dla MMKS-u: Dąbrowska 8, Bałdyka 5.
Karne: 5/5
Kary: 4min 

 


Serdecznie zapraszamy na ostatni mecz w tym sezonie naszych seniorek. Jest to bardzo ważne spotkanie dla czerwono-czarnych, które nie mogą zaliczyć 2 rundy do udanych. Zdobycie 3 pkt poprawiłoby pozycje w tabeli naszych szczypiornistek i było by to miłe zakończenie sezonu. wasze wsparcie i doping będzie jeszcze bardziej potrzebne niż do tej pory tak więc Wszyscy na halę ChKS-u!!

KOMENTARZE 10
avatar
M
Młyn 22 maj 2018 20:36
co ma cie do bebniarza? najbardziej mi sie podoba jak nawala w ten beben z calej EPY. to najlepsza czesc meczu.... a kto chce posiedziec w ciszy moze isc na RYBY Pozdrawiam
E
Endriu 10 maj 2018 13:55
A do kogo? Do bębniarza?
M
MzCb 03 maj 2018 13:34
A kto powiedział że to było kierowane do dziewczyn? 
d
dziwisz_gmd 03 maj 2018 10:59
wreszcie ktos ma odwage powiedzieec to naglos - mlyn jest zalosny..... jak chcecie drzec mordy to wypad na widzew....... tam sie spotkacie z reszta chamstwa i dobra zabawa gwarantowana....... pilka reczna to sport dla gentelmenow szczegolnie w wydaniu damskim.... pozdro 21chks37 endriu aks widzimy sie w przyszlym sezonie.... mam nadzieje ze bez tych becwaluw
2
21chks37 02 maj 2018 16:05
Jakby was nie obchodziło to byście nie komentowali... NIE LĘKAMY SIĘ
E
Endriu 30 kwiecień 2018 22:01
Jak można być aż taką amebą żeby dziewczyny przyjezdnych wyzywać od kurew? Jesteście jedynym minusem na meczach CHKSu.
M
Młyn 30 kwiecień 2018 20:44
Nas to nie obchodzi zbytnio panowie co wy sądzicie na temat dopingu w trakcie Pozdrawiam i widzimy się w następnym sezonie.
A
AKS 30 kwiecień 2018 11:11
"DAWAJ MATI KSZYKNIJMY JAZDA Z QRWAMI ALE BENDZIE ŚMIESZNIE IKSDEIKSDE" stop dopuszczaniu gimnazjalistów do mikrofonu, dołączam się do braku pozdrowień
2
21chks37 30 kwiecień 2018 11:06
Miło popatrzeć na nasze chojeńskie dziewczyny jak dają czadu. Szkoda że zagłuszała wszystko ta banda po*** :) bez pozdrowień - Karol W.
E
Endriu 30 kwiecień 2018 10:50
Beznadziejny młyn, gdyby nie te gimby wyzywające dziewczyn z Płocka od k..w to byłaby miła alternatywa na spędzenie 2 godzin w weekendy.

Zobacz też inne aktualności

Ampy

Politechnika Łódzka kobiet zdobyła złoto wśród uczelni technicznych i srebro w klasyfikacji generalnej

Na Akademickich Mistrzostwach Polski w piłce ręcznej kobieca reprezentacja Politechniki Łódzkiej zdobyła srebrny medal w klasyfikacji generalnej i złoty wśród uczelni technicznych. Mecz finałowy odb
Marcelina lis 2

Marcelina Lis powołana do Młodzieżowej Kadry Narodowej Kobiet

Marcelina Lis została powołona przez Związek Piłki Ręcznej w Polsce na następujący cykl szkoleniowy: 04.06-13.06.2018 – Szczyrk, COS – zgrupowanie szkoleniowe 13.06-17.06.2018 – Zalau (ROU) – turni
2000px black ribbon.svg

Pogrzeb ŚP. Emila Kulisza

Pogrzeb ŚP. Emila Kulisza odbędzie się w czwartek 10.05.2018r o godzinie 13.30 na cmentarzu przy ul. Ogrodowej 43