I liga KS AZS AWF Biała Podlaska - ChKS

25.04.2009. (sobota) godz. 18:00
KS AZS AWF Biała Podlaska - ChKS Łódź 31:32 (15:11)

Gratulujemy zwycięstwa!
Nasi zawodnicy rozegrali bardzo ciężkie spotkanie. Pierwsza połowa zakończyła się niepomyślnie, ale druga część meczu przyniosła nieoczekiwany bieg wydarzeń. Powoli nasi szczypiorniści zaczęli odrabiać straty i w 47' Włodarek M. rzucił bramkę na remis 23:23.
Ten mecz okazał się bardzo pechowy dla Walaszczyka S., który doznał poważnej kontuzji lewego kolana.
W 54 minucie sędzia mierzący czas przerwał grę, informując, że w zespole ChKS'u Kiełbasiński B. dokołał złej zmiany, po czym zmienił decyzję i ostatecznie wskazał Włodarka M. Niepewność sędziego spowodowała nerwową atmosferę w obu zespołach. Trener ChKS'u dostał żółtą kartkę.
W 58' trener gospodarzy, który krytykował decyzje sędziów został ukarany żółtą kartką.
W 59' spotkania Włodarek M. chcąc przerwać akcję gospodarzy faulował uderzając w okolicach głowy, za co został zdyskwalifikowany. W tej samej minucie Kiełbasiński B. chcąc niesportowo przerwać akcę AZS'u, złapał wpadł i przewrócił na parkiet zawodnika gospodarzy z Nr 12, który w odzewie rzucił się na faulującego zawodnika i uderzył go w klatkę piersiową, w związku z czym obaj zostali zdyskwalifikowani.
Po wznowieniu gry Walczak R. przewrócił atakującego zawodnika będącego w posiadaniu piłki, z zamiarem przerwania akcji, a zawodnik gospodarzy z Nr 13 w odzewie uderzył go w klatkę piersiową i obaj zawodnicy zostali zdyskwalifikowani.
Czerwoną kartkę z naszego zespołu uzyskał również Pawlak P.
Niestety kolejne spotkanie nasi szczypiorniści w związku z dyskwalifikacją zagrają bez Włodarka M., Kiełbasińskiego B. i Wlczaka R.

KS AZS AWF Biała Podlaska: Michalczuk. S., Fedoruk R. - Kamys Z. 1, Dembowczyk P. 5, Kandora Ł. 5, Żuk K. 7, Kożuchowski E., Morąg T. 3, Fryc G. 2, Makaruk A. 6, Deszczyński R., Olik A. 2.

ChKS Łódź: Walaszczyk S, Wnuk P. - Stegliński K., Fałdrowicz R., Witczak K. 2, Włodarek M. 14, Lipiński P. 4, Urbański M. 1, Dybcio B., Walczak R. 1, Kempiński O., Pawlak P. 2, Kiełbasiński B. 3, Dankowski M. 5.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z meczu!