Piłka ręczna Łódź
Łódź kreuje
avatar
Krzysztof Sokołowski
25 marzec 2015 19:59

Awans do 1/4 MP // 1/8 Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych w Piłce Ręcznej

1/8 Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych w Piłce Ręcznej w dniach 27-29.03.2015r.

Oganizator: Elbląg
Miejsce meczy:hala MOS w Elblągu ul. Kościuszki 77A  

Grupa C
 1. MKS Truso II Elbląg 
2. ChKS Łódź
3. UKS Iskra Bydgoszcz 
4. UKPR Agrykola Warszawa

 

 

27.03.2015r. (piątek)

godz. 15:00 – Odprawa techniczna – hala MOS

MPJMM / 13  godz. 16:00 – ChKS Łodź – UKS Iskra Bydgoszcz 29:16 (17:11)
Zawodnicy ChKS-u:Zawadzki, Antosik, - Urbański 8(1/2), Winiarski 5, Sikora 5, Rokicki 4, Karolak 3, Sobczyk 2, Laskowski 1(0/1), Pankowski 1, Karliński, Przybylski(0/1), Wojciechowski, Tomaszewski.
Kary:6min (po 2 min Winiarski, Przybylski i Tomaszewski)
Karne: 1/4

MPJMM / 14  godz. 18:00 – MKS Truso Elbląg – UKPR Agrykola Warszawa 27:36 

28.03.2015r. (sobota)

MPJMM / 15  godz. 09:30 – UKPR Agrykola Warszawa – ChKS Łodź 38:33 (16:18)
Zawodnicy ChKS-u: Zawadzki, Antosik, - Rokicki 10(2/2), Winiarski 6, Urbański 5(0/1), Pankowski 4, Sobczyk 3, Laskowski 2(1/1), Sikora 2, Karolak 1, Karliński, Przybylski, Tomaszewski, Wojciechowski.
Kary: 10 min (2x2min Karliński, po 2min tomaszewski, Wojciechowski, Urbański)
Karne: 3/4

Najwięcej dla Warszawy : Jarosiewicz 16, Piotrowski 7. 
Kary: 2min
Karne
: 7/7 

MPJMM / 16  godz. 11:30 – MKS Truso Elbląg – UKS Iskra Bydgoszcz  39:24 (17:12)

29.03.2015r. (niedziela)

MPJMM / 17  godz. 10:00 – UKS Iskra Bydgoszcz – UKPR Agrykola Warszawa 30:34 (16:21) 

MPJMM / 18  godz. 12:00 – MKS Truso Elbląg – ChKS Łodź 26:29 (12:16)
Zawodnicy ChKS-u: Zawadzki, Antosik,- Urbański 9(4/5), Rokicki 6, Winiarski 4, Tomaszewski 4, Pankowski 3, Karliński 1, Laskowski 1, Sikora 1, Przybylski, Sobczyk, Wojciechowski, Karolak.
Kary: 10min 92x 2min Rokicki, po 2min Winiarski, Laskowski, Sikora)
Karne:4/5 

Najwięcej dla Elbląga : Stępień 9, Czapla 7.
Kary: 22min 
Karne: 2/2 

                 godz. 13:30 – Zakończenie zawodów

Nagrody indywidualne:
Najlepszy zawodnik - Rafała Stępnia (Truso). 
Król strzelców  Piotr Jarosiewicz (Agrykola) - 39 bramek 
Najlepszy bramkarz -  Kacper Antosik (ChKS Łódź)

Tabela końcowa
1 Agrykola Warszawa 3 6 108:90
2 ChKS Łódź 3 4 91:80
3 Truso Elbląg 3 2 92:89
4 Iskra Bydgoszcz 3 0 70:102

Gratulujemy wszystkim zawodnikom oraz trenerom awansu i życzymy powodzenia w dalszych rozgrywkach !!  

 

KOMENTARZE 0
avatar

Zobacz też inne aktualności

Chks 1 liga kobiety small

Przegrana// liga kobiet Jutrzenka - Łódź

10.12.2017r. (niedziela) godz. 12:30 MMKS Jutrzenka Płock - ChKS PŁ Łódź
5

Wygrana po rzutach karnych!! I liga kobiet Łódź - Tczew

03.12.2017r. (niedziela) godz. 17:30 ChKS PŁ Łódź - SPR Sambor Tczew Łódź, ul. Kosynierów Gdyńskich 18 Kolejnym przeciwnikiem naszych szczypiornistek jest zespół SPR Sambor Tczew, który z
Chks 1 liga kobiety small

3 punkty dla nas! I liga kobiet Kwidzyn - Łódź

18.11.2017r. (sobota) godz. 17:00 MTS Kwidzyn - ChKS PŁ Łódź 19:27 (11:15)