24 październik 2011 17:23

II liga SPR Pabiks

29.10.2011 (sobota) godz. 18:00

AZS UŁ PŁ ChKS Łódź - SPR Pabiks 36:20  (14:9)

Łodzianie od samego początku uzyskali 2-3 bramkową przewagę. Obydwa zespoły popełniły w pierwszej połowie meczu sporo błędów własnych, dodatkowo słabą stroną AZS była słaba gra w przewadze i prowadzenie do przerwy tylko 14:9. Druga połowa to znaczna przewaga gospodarzy i szybkie skuteczne kontry w wykonaniu Damiana Pieczyńskiego (6 bramek). Mecz kończy się zdecydowanym zwycięstwem AZS UŁ PŁ ChKS Łódź 36:20

Łódź: Chmurski, Grabowski, Pieczyński-6, Gościłowicz-5(3), Gajewski-4, Kiełbasinski-3, Kaczmarek-3(1), Kuśmierczyk-3, Urbański-2, Kucharski-2, Gomółka-2, Żuk-2, Dybcio-2, Walczak-1, Nźnikowski-1.

Pabiks: Czapelka, Zajkiewicz, Stawicki-6(2), Gozdalski-3, Lasowy-3, Binkowski-2, Nowicki-2, Zajączkowski-2, Walocha-1, Miller-1, Kaflak, Tosik, Bagiński, Pietrzykowski, Olek.