24 październik 2009 14:43

ChKS Łódź - MTS Chrzanów

24.10.2009. (sobota) godz. 18:00

ChKS Łódź - MTS Chrzanów 29:22 (15:9)

ChKS po serii porażek przełamał złą passę i zdobył 2 pkt, tym samym awansując na VI miejsce w tabeli.

ChKS Łódź:  Łuczyński K., Wnuk P. - Stegliński K. 2, Kulisz Mi. 3, Witczak K. 1, Urbański M. 4, Dybcio B. 1, Walczak R. 3, Gajewski A. 1, Kiełbasiński B. 3, Dankowski M. 7, Kulisz Ma. 2, Gomółka G., Kuśmierczyk M. 2. Kary: 12 min.

MTS Chrzanów: Weihonig A., Rokita P. - Bobowski A. 2, Zajdel D., Pytlik D. 1, Owczarek P. 2, Piekarczyk Ł., Bugajski R. 6, Szlinger Ł. 8, Marchliński M., Miodoński R., Rokita P. 3, Kobiela Ł., Łącki A. Kary: 20 min.

I połowa 2' 1:0 dla ChKS'u, 6' 3:2, 6' nietrafiony karny ChKS'u wykonywany przez Kiełbasińskiego B. W 16' ChKS prowadził czterema bramkami 8:4. 18' trafiony karny dla MTS'u wykonywany przez Bugajskiego R. 8:5. 21' MTS Chrzanów po serii bramek w 17', 18', 19' 20' i 21' doprowadził do remisu 8:8, ale ChKS ostatecznie wyszedł na prowadzenie i wygrał I połowę 15:9.

W II połowie Chrzanów już nie zdołał dogonić Łodzian. 31' 15:10, 36' bramkę z karnego dla ChKS'u zdobył Kulisz Ma. 17:12. 40' 18:15, ale w tej samej minucie ChKS odpowiada równiez bramką i utrzymuje swoją 4 bramkową przewagę 19:15. 47' Karny wykonywany przez Kulisza Ma. i trafiony 23:15. 50' faulowany zawodnik Chrzanowa, podyktowany rzut karny, wykonuje Bugajski R. i trafia 24:17. 59' bramka dla ChKS'u 29:21, 60' karny dla MTS'u 29:22. ChKS wygrywa mecz 7 bramkami.