24 wrzesień 2014 10:47

Przegrana na wyjeździe // II Liga Mężczyzn Sierpc - ChKS

27.09.2014r.(sobota) godz 17:00

MKS Mazur Sierpc - ChKS Łódź 27 : 17 (14 : 8)

Bramkarze: R.Florczak, D.Bomberski, D.Górecki. Zawodnicy: P.Biernacki-5(0/1), A.kusmierczyk-5, M.Kaźmierczak-2, F.Pietrusiak-1, K.Witczak-1, D.Rzepecki-1, D.Darnowski-1, R.Walczak-1(0/1), H.Stężała, M.Urbański, Ł.Sobieraj, Ł.Scios, M.Światkiewicz.
Karne: 0/2
Kary: 8 x 2min

Sierpc, ul. Płocka 38 (hala sportowa SP nr 2)

Mecz bez historii, gospodarze dzięki dobrej grze w obronie prowadzili od pierwszych minut spotkania. Brak skuteczności w ataku zawodników ChKS-u pozwoliła przeciwnikowi w 14min meczuna 6 bramkowe prowadzenie na tablicy widniał wynik 8:2. Do końca I połowy nic się nie zmieniło. Dzięki 5 karą dla Łodzian Mazur utrzymał wysokie prowadzenie 14:8.
 W drugiej połowie gospodarze powiększali swoje prowadzenie, a czerwono-czarni nie potrafili im w  tym przeszkodzić. Mecz zakończył się wygraną rywala 27:17. Na parkiecie swoją szansę dostali wszyscy zawodnicy z ChKS-u. Niestety nasi podopieczni mają ostatnio kłopoty w zdobywaniu bramek z 7 metra, co pokazują statystyki z karnych. W tym meczu nie udało się ani razu pokonać bramkarza przeciwników z rzutu karnego. Za to ansz przeciwnik był 100% w wykonywaniu 7 trafił 4/4. W 39 minucie po uzyskaniu czerwonej kartki opuścić boisku musiał P.Biernacki, łodziane reszte meczu musieli radzić sobie bez najskuteczniejszego zawodnika ChKS-u. Najlepsi snajperzy w ChKS-ie okazli się P. Biernacki oraz A. Kuśmierczyk ale to nie wystarczy na wygranie meczu. Bardzo żałujemy przegranego spotkania ale liczymy, że juz w sobotę 4.10.2014r. nasi podopieczni się przebudzą i rozegrają bardzo dobre zawody. Przeciwnik jest bardzo dobrze nam znany a jest nim SPR Pabiks Pabianice. W sobote zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie.

Już 27.09.2014r. (sobota) nasi zawodnicy rozegrają kolejne spotkanie na wyjeździe. Rywalem jest MKS Mazur Sierpc, który po dwóch kolejkach ma 4 punktowy dorobek. W poprzednim sezonie przeciwnik zajął 4 lokatę w tabeli a my z dorobkiem 25 punktów byliśmy na miejscu 6. W tamtym sezonie bilans spotkań tych zespołów był 1:1.
Mamy nadzieje, że podopieczni T. Walickiego staną na wysokości zadania i zagrają w pełni swoich sił i umiejętności, ponieważ poprzednia kolejka zostawia dużo do myślenia. Nasi ulubieńcy mają cały tydzień na wymazanie nieudanego meczu z głów i poprawienie swojej skuteczności, która kulała w meczu z Lublinem. My jednak wierzymy, że czerwono-czarnym uda się przywieźć 2 punkty do Łodzi.