24 styczeń 2015 16:31

JUNIOR MŁODSZY MKS PIOTRKOWIANIN - CHKS ŁÓDŹ 23:29 (11:14)

Bramki: Urbański 10, Laskowski 5, Przybylski 4, Sobczyk 2, Matjaszczyk 2, Karolak 2, Karliński 1, Pankowski 1, Wojciechowski 1, Sikora 1.

Po długiej  przerwie świątecznej na parkiet wrócił nasz zespół wygrywając spotkanie wyjazdowe z zespołem z Piotrkowa Tryb.  W dzisiejszym meczu słabiej zaprezentował się zespół w obronie co przełożyło się na łatwość z jaką przeciwnicy dochodzili do sytuacji rzutowych. Warto podkreślić dobrą postawę naszych bramkarzy oraz powrót na boisko po długiej przerwie Mateusza Karlińskiego.

Już jutro o godzinie 13.15 nasz zespół zmierzy się z wice liderem tabeli Victorią Tomaszów Mazowiecki.