23 styczeń 2013 13:25

II Liga Mężczyzn Łódź - Sierpc

27.01.2013r. (niedziela) godz. 13:00

ChKS Łódź  -  MKS Mazur Sierpc   27:25  (14:10)

Początek meczu to łatwe prowadzenie ChKS w 4min. 3:0, lecz goście szybko doprowadzili do remisu. Mecz od tego momentu stał się bardzo wyrównany i żadna drużyna nie mogła osiągnąć większej przewagi aż do 25min. Końcówka pierwszej połowy w wkonaniu gospodarzy koncertowa, którzy w przeciągu 5min. rzucają kolejno 5 bramek nie tracąc żadnej i ChKS wygrywa pierwsza połowę 14:10. Druga połowa to gospodarze kontrolują wynik, a nawet w 45min. powiększają przewagę do 6 bramek 23:17. Niestety ostatnie 15min. meczu nerwowe z powodu aż 6 kar w tym czasie dla ChKS. Gospodarze pomimo osłabienia utrzymywali bezpieczne prowadzenie 3 bramkami i goście dopiero w ostatnich sekundach rzucając karnego zmiejszyli rozmiary porażki do 2 bramek. Bardzo dobre zawody rozegrał bramkarz Remigiusz Florczak, który jednak popełnił poważny błąd otrzymując za to zagranie czerwoną kartkę i osłabił zespół na ostatnie 5min. meczu. Wyróżnić trzeba jeszcze jak zwyke skutecznego skrzydłowego Konrada Witczaka i najlepszego naszego strzelca w tym meczu Dmiana Sadlińskiego, który ambitnie walczył w obronie i ataku.

Bramkarze: R.Florczak, M.Grabowski. Zawodnicy: D.Sadlinski-6, K.Witczak-5, P.Biernacki-5, A.Nowicki-4, D.Darnowski-2, J.Marciniak-2, R.Fałdrowicz-1, D.Rzepecki-1, P.Tarnowski-1, R.Wojtas, Ł.Scios, K.Zasada, M.Kaźmierczak, A.Kuśmierczyk.