22 listopad 2011 12:00

Kolejne 2 Punkty /II Liga kobiet

26.11.2011r.(sobota) godz.15:30

ChKS Łódź - MKS Piotrcovia II Piotrków Trybunalski 33:23 (14:10)

Początek sobotniego spotkania między ChKS Łódź a Piotrcovią Piotrków Trybunalski to przewaga zawodniczek zespołu gości w czym największy udział miała bardzo dobrze spisująca się w bramce Daria Opelt. Jednak w 19 minucie I połowy gospodynie poprawiły skuteczność rzutową i wyprowadziły swój zespół na pierwsze w tym spotkaniu prowadzenie, którego nie oddały już do końca meczu. W drugiej połowie tych zawodów zawodniczki ChKS-u grały skutecznie w obronie, dzięki której przeprowadzały skuteczne kontrataki i powiększały przewagę bramkową. Zdecydowanie lepiej wyglądała także gra w ataku pozycyjnym. Rosnąca z minuty na minutę przewaga naszego zespołu pozwoliła na wprowadzenie na boisko wszystkich wpisanych tego dnia w protokół zawodniczek, z których każda wpisała się na listę strzelczyń. Bardzo dobrze po raz kolejny w naszej bramce zaprezentowały się Patrycja Lasoń i Joanna Marciniak. Na wyróżnienie zasługują także: B.Walicka, I.Rzeszotek, I.Wosińska, M. Sadowska, M.Piątczak, N.Kowalska oraz A.Kamińska.

Zawodniczki ChKS-u: Marciniak J., Lasoń P., - Walicka B. 6, Rzeszotek I. 5, Kowalska N. 3, Sadowska M. 3, Wosińska I. 3, Kamińska A. 2, Piątczak M. 2, Matlińska M. 2, Walicka M. 2, Mularczyk P. 1, Makówka M. 1, Michalak P. 1, Matysiak M. 1, Gitzel M. 1.

Zawodniczki MKS-u: Opelt D., Deryng A., - Pawłowska E. 10, Marciach M. 5, Dudkiewicz E. 4, Dejniak D. 2, Kiauz I. 1, Ciesielska J. 1, Zygmunt P., Wośko A., Witaszewska Ż.