22 październik 2014 20:21

2 punkty zostają w Łodzi // II Liga Mężczyzn ChKS - Siedlce

25.10.2014r. (sobota) godz. 18:00

ChKS Łódź - SPR Siedlce 44:28 (25:12)

Zawodnicy ChKS-u: Górecki, Bomberski, - Biernacki 10(8/9), Witczak 6, Scios 6, Urbański 5(1/1), Darnowski 4, Walczak 3, Sobieraj 2, Pietrzak 2, Okulski 2, Świątkiewicz 2, Kaźmierczak 1, Przybylski 1, Kuśmierczyk, Pietrusiak.
Karne: 9/10
Kary: 12 min ( 2x 2min Walczak,  2x 2min Świątkiewicz, 2min Kaźmierczak, 2min Kuśmierczyk

Najwięcej dla SPR-u:
Sokołów 8(1/2), Tomczuk 7.
Karne 1/3
Kary: 8min

Łódź, ul. Kosynierów Gdyńskich 18

Kolejne zwycięstwo seniorów!!
 Mecz rozpoczął rzutem K. Witczak, który ostatnio gra dobre zawody. Przez następne 7 minut meczu szła bramka za bramkę, a na tablicy wynik 6:6. Na szczęście po bramce D. Okulskiego ChKS zaczął wychodzić na prowadzenie i powiększać swoją przewagę. Połowa kończy się wynikiem 25:12. Druga połowa to tylko formalność. Gospodarze cały czas powiększali swoją przewagę z pierwszej połowy. Mecz zakończył się wynikiem 44:28. W meczu zabrakło R. Florczaka co dało się mocno zauważyć. Niestety młodzi bramkarze nie stanęli na wysokości zadania i nie mogą zaliczyć ten mecz do udanych. Dobrą skutecznością z „7” może się pochwalić P. Biernacki, który aż 8 razy pokonał bramkarzy gości. A ostatnio rzuty karne nie wychodziły nam najlepiej. Po kilku nie udanych meczach do formy wraca D. Darnowski, który dziś trafiła do bramki rywali 4-krotnie. Mamy nadzieje, że w kolejnych meczach jego dyspozycja będzie coraz lepsza i liczymy na kolejne bramki. Cieszą również bramki M. Świątkiewicza oraz T. Pietrzaka, którzy po długoletniej przerwie wrócili na parkiety piłki ręcznej. Gratulujemy i życzymy kolejnych wygranych.

Ze względu na prośbę, która wypłynęła ze strony SPR Siedlce nastąpiła zmiana gospodarzy i w sobotę o godz. 18:00 na hali ChKS-u odbędzie się mecz z SPR Siedlce.
Po 6 kolejkach zajmujemy 7 miejsce z 6 punktami, nasz rywal zajmuje ostatnie miejsce w tabeli i nie wygrał jeszcze ani jednego meczu.  Mecz będzie bardzo ciężki, ponieważ rywal jest wymagający oraz głodny pierwszych punktów. W meczu nie zagra R. Florczak czy godnie zastąpią go młodzi ale ambitni D. Bomberski oraz A. Górecki? Mamy nadzieje, że tak. Wygrana tego meczu może popchnąć nas w górę tabeli.