22 luty 2012 08:03

Liga Kobiet

26.02.2012r. (niedziela) godz. 12:00

Mecz z AZS UW Warszawą zawodniczki ChKS Łódź zaczęły od pełnej koncentracji i dobrej postawy w obronie. Ten fakt pozwolił na skuteczną grę w ataku szybkim i pozycyjnym. W 7 minucie na tablicy widniał wynik 5:2 dla gospodyń. Dobrą grę zawodniczek z pola wsparły udane interwencje bramkarki A.Sikorskiej.Do końca I połowy gra przebiegała pod dyktando naszych zawodniczek. Druga połowa miała bardziej wyrównany przebieg choć przez większą jej część prowadziły zawodniczki ChKS-u. W ataku mogły podobać się udane zagrania do
obrotowej oraz indywidualne akcje rozgrywających. Nasze zawodniczki miały także 100% skuteczność w rzutach karnych. W 57 minucie spotkania wynik brzmiał 26:22 dla łodzianek. Niestety do skutecznej gry koleżanek nie włączyły się nasze skrzydłowe. W 2 ostatnich minutach nastąpiło niepotrzebne rozprężenie i tracimy 3 bramki pod rząd co powoduje utratę czterobramkowej przewagi i mecz kończy się wynikiem 26:25 dla ChKS Łódź. Na wyróżnienie w naszym zespole zasługują: A.Sikorska, J.Marciniak,B.Walicka,I.Rzeszotek,N.Kowalska,A.Szewczyk oraz M.Walicka.

ChKS Łódź -  AZS UW Warszawa 26:25 (15:15)

Zawodniczki ChkS-u: Sikorska, Marciniak, - Walicka M. 6, Walicka B. 5, Kowalska 5, Rzeszotek 5, Szewczyk 3, Piątczak 2, Murczak, Makówka, Gitzel, Sadowska, Kamińska, Mularczyk, Matlińska, Michalak.

Bramki Warszawy: Lewandowska 10, Bryl 4, Kobierska 4, Malewska 1, Posiadka 1, Pilśnik 1, Papiewska 1, Niewada 1, Jabłońska 1, Oświecińska.