21 październik 2008 14:00

I Liga Piłki Recznej - Niedziela 26.10.2008r. godz.17.00

Mecz ChKS Łódź - KS Norgips Gwardia Opole 29:27 (14:11)

Bramkarze: Wnuk, Walaszczyk; Zawodnicy: Stegliński-7, Pawlak K.-5, Urbanski-4, Dybcio-3, Dankowski-3, Witczak-2, Kempinski-2, Lipinski-1, Walczak-1, Kiełbasiński-1, Fałdrowicz, Kwieciński.

ChKS po seri remisów i jednej porażce w końcu wygrywa spotkanie. Mecz był bardzo ekscytujący.

W 7 min. ChKS wyszedł na prowadzenie 6:3, a w 17 minucie zdobyli 5 bramek przewagi 9:4. Jednak Gwardia Opole przebudziła się i zaczęli odrabiać stracone bramki. Pierwsza połowa ostatecznie zakonczyła się 14:11 dla ChKS-u. Wśród naszych zawodników trzeba wyróżnić bramkarza - Patryk Wnuk za skuteczne interwencje bramkarskie i prawoskrzydłowego - Marka Urbańskiego, który zdobył 3 bramki.

W pierwszych minutach drugiej połowy ChKS cały czas prowadził, wynik 35 min. 18:12. Minute później aż trzech naszych szczypiornistów dostało karę 2 minut, w wyniku czego nie udało się łodzianom utrzymać aż tak dużej przewagi bramkowej. Do 46 minuty Gwardi udało sie odrobic dużo bramek 20;19, cały czas prowadzenie ChKS-u. Z ciezkiej sytuacji bramkowej wyprowadzał drużynę ChKS-u Kamil Stegliński zdobywając 3 bramki z rzutów karnych. Dalej mecz był bardzo wyrównany, ale dzieki zawziętej walce zawodników ChKS-u i wspaniałemu dopingowi mecz zakończył sie wynikiem 29:27