II Liga mężczyzn Łódź - Lublin

22.09.2012r. (sobota) godz. 15:00

ChKS Łódź - AZS UMCS Lublin 28 - 28 (15 - 9)

Hala CHKS'u ul. Kosynierów Gd. 18 Łódź

Bramkarze: R.Florczak, M.Grabowski. Zawodnicy: P.Biernacki-8(1), K.Witczak-6, A.Nowicki-3, A.Kuśmierczyk-3, R.Fałdrowicz-2, J.Marciniak-2, D.Sadliński-2, D.Rzepecki-1, Ł.Scios-1, Ł.Sobieraj, R.Wojtas, P.Tarnowski, K.Woźniak.

Całkiem odmienny mecz niz tydzień temu w Sierpcu. To ChKS zdecydowanie dominował w pierwszj połowie dzięki dobrej obronie i skutecznych interwencjach w bramce Remigiusza Florczaka, który uruchamiał szybkie kontry, a skutecznie kończył je Konrad Witczak. Wysokie prowadzenie do przerwy uśpiło gospodarzy, choć początek drugiej połowy nie zapowiadał tak nerwowej końcówki meczu. Kataklizm nastąpił w 46min meczu, przy prowadzeniu ChKS 24-18 następuje przestój gospodarzy i goście w 8min rzucają 7 bramek tracąc tylko 1 i jest w 54min remis 25-25. Koncówka meczu nerwowa, gospodarze nie wykorzystują rzutu karnego (trzeciego w meczu),tracą po własnych błędach piłkę, ale na 20s przed końcową syrena wychodzą na prowadzenie 28-27 i brak przerwania akcji gości mści się utratą bramki na wagę remisu z którego moga być zadowoleni goście. Trzeba przypomnieć, że zespół ChKS to w większości młodzi chłopcy, poraz pierwszy grających w seniorach i na efekty trzeba poczekać. Znów najlepszym strzelcem zespołu jest najmłodszy 16 letni zawodnik Patryk Biernacki reprezentant Polski Juniorów Młodszych.