KOLEJNE ZWYCIĘSTWO!!! ChKS Łódź - KSSPR Końskie

26.09.2009r. (sobota) godz. 18:00
ChKS Łódź - KSSPR Końskie 27:21 (9:8)

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA WIDEORELACJI ORAZ DO FOTORELACJI!!!

Chojeński KS sezon rozpoczął znakomicie! Druga wygrana i kolejne 2 pkt. Nasi szczypiorniści pokonali KSSPR Końskie 27:21 (9:8). Obecnie ChKS Łódź klasyfikuje się na III miejscu. Początek meczu w wykonaniu gospodarzy był bardzo słaby, w 6 minucie wynik wyglądał nieciekawie, a mianowicie 1:5. Na całe szczęście łodzinanie sie rozgrzali i zaczęli powoli odrabiać stracone bramki, wychodząc na prowadzenie w 27' 9:8. W II połowie nasi zawodnicy zaczęli powiększać przewagę nad przeciwnikiem wygrywając ostatecznie 27:21.

Wielkie gratulacje dla ChKS'u!!! Po raz kolejny zawodnicy zaprezentowali klasę i pomimo że są najmłodszym zespołem w lidze pokazali, że trzeba traktować ich poważnie.

ChKS Łódź: Łuczyński K., Wnuk P. - Stegliński K., Kulisz Mi. 2, Witczak K., Urbański M. 2, Dybcio B. 2, Walczak R., Gajewski A. 2, Kiełbasiński B. 9, Dankowski M. 7, Kulisz Ma., Pawlak K. 1, Gomółka G. 2.

KSSPR Końskie: Ratuszniak R., Pajak S. - Trojanowski W. 1, Baturn R. 3, Napierała R., Rak A. 3, Iskra S. 1, Słonicki K. 1, Smołuch S. 2, Przybylski M. 6, Fiutek K., Napierała T. 3, Kubała W. 1.

Zachęcamy do obejrzenia krótkiej wideorelacji.