Piłka ręczna Łódź
Łódź kreuje
avatar
Szymon Kubicki
19 listopad 2018 22:00

Pracowite weekendy przed naszymi Mastersami

Dsc 0085

Drużyna naszych oldboy'ów, ChKS Masters Łódź, najbliższe dwa weekendy spędzi na towarzyskich turniejach. Pierwszy z nich to 3. Turniej Piłki Ręcznej im. Hieronima Łubińskiego, który odbędzie się w sobotę, 24 listopada 2018, w miejscowości Buk. Nasza drużyna pojedzie na niego dość mocno osłabiona, z powodu kilku kontuzji, a także przyczyn osobistych. Niemniej ta grupa, która uda się na rozgrywki, na pewno będzie godnie reprezentować nasz klub. W tę sobotę rywalami naszej ekipy będą między innymi drużyny z Poznania, Koronowa, Konina, Kościanu, Włocławka oraz gospodarze.

Z kolei już tydzień później ChKS Masters uda się na turniej do rywala zza miedzy. W dniu 01.12.2018 odbędzie się IV Mikołajkowy Turniej Piłki Ręcznej Masters Pabianice. Nasz zespół trafił do grupy B, gdzie zagra z MMTS Kwidzyn, Bartoszycami oraz Górnikiem Złotoryja. W grupie A z kolei zmierzą się Pabiks Pabianice, Handball Gorzów Wlkp., Masters Warszawa oraz MKS Wieluń. Warto także zaznaczyć, że w tym turnieju rywalizować będzie także 6 ekip kobiecych, również podzielonych na dwie grupy.

 

Wszystkich, którzy będą chcieli zobaczyć naszych zawodników w akcji, zapraszamy na Powiatową Halę Sportową w Pabianicach (ul. Świętego Jana 30/36) od godziny 8:30.

 

Relacje z obu turniejów już wkrótce.

KOMENTARZE 0
avatar

Zobacz też inne aktualności

Dsc 01hub97

ChKS PŁ przed ważną walką o ligowe punkty

Zawodniczki ChKS Politechniki zamierzają w najbliższą środę pokazać, że nie grają w I lidze wyłączniew nagrodę za piękne oczy. Do Łodzi przyjedzie SMS ZPRP II z Płocka, czyli drużyna złożona z wielu ut
46176180 263359674528772 7446230061440565248 n

ChKS wraca na własną halę powalczyć o zwycięstwo

Drużyna ChKS nie ma ostatnio dobrej passy. Ostatnie cztery mecze przegrane, w żadnym nie udało się rzucić nawet 20 bramek. Teraz nasza ekipa będzie miała okazję powalczyć o kolejne domowe zwycięstwo. J
Dsc 0251

ChKS Politechnika rusza do Tczewa odwrócić złą passę

Zadanie przed łodziankami jest wyjątkowo trudne. Do Tczewa jedziemy walczyć z trzecią obecnie drużyną w I lidze (grupa A), która do tej pory zanotowała dwie porażki - z MKS PR Urbis Gniezno oraz MTS Kw