Piłka ręczna Łódź
Łódź kreuje
avatar
Szymon Kubicki
19 listopad 2018 22:00

Pracowite weekendy przed naszymi Mastersami

Dsc 0085

Drużyna naszych oldboy'ów, ChKS Masters Łódź, najbliższe dwa weekendy spędzi na towarzyskich turniejach. Pierwszy z nich to 3. Turniej Piłki Ręcznej im. Hieronima Łubińskiego, który odbędzie się w sobotę, 24 listopada 2018, w miejscowości Buk. Nasza drużyna pojedzie na niego dość mocno osłabiona, z powodu kilku kontuzji, a także przyczyn osobistych. Niemniej ta grupa, która uda się na rozgrywki, na pewno będzie godnie reprezentować nasz klub. W tę sobotę rywalami naszej ekipy będą między innymi drużyny z Poznania, Koronowa, Konina, Kościanu, Włocławka oraz gospodarze.

Z kolei już tydzień później ChKS Masters uda się na turniej do rywala zza miedzy. W dniu 01.12.2018 odbędzie się IV Mikołajkowy Turniej Piłki Ręcznej Masters Pabianice. Nasz zespół trafił do grupy B, gdzie zagra z MMTS Kwidzyn, Bartoszycami oraz Górnikiem Złotoryja. W grupie A z kolei zmierzą się Pabiks Pabianice, Handball Gorzów Wlkp., Masters Warszawa oraz MKS Wieluń. Warto także zaznaczyć, że w tym turnieju rywalizować będzie także 6 ekip kobiecych, również podzielonych na dwie grupy.

 

Wszystkich, którzy będą chcieli zobaczyć naszych zawodników w akcji, zapraszamy na Powiatową Halę Sportową w Pabianicach (ul. Świętego Jana 30/36) od godziny 8:30.

 

Relacje z obu turniejów już wkrótce.

KOMENTARZE 0
avatar

Zobacz też inne aktualności

2000px black ribbon.svg

Z głębokim smutkiem zawiadamiamy, że 24 kwietnia 2019 r. odszedł od nas w wieku 66 lat

Z głębokim smutkiem zawiadamiamy, że 24 kwietnia 2019 r. odszedł od nas w wieku 66 lat ś+p Tomasz Jakub Lasiński byly prezes Chojeńskiego Klubu Sportowego i Honorowy Członek Klubu. Uroczy
No image thumb

AWANS do 1/8 !! 1/16 Mistrzostw Polski Juniorek mł. w Piłce Ręcznej

1/16 Mistrzostw Polski Juniorek mł. w Piłce Ręcznej 29-31.03.2019r. Grupa D 1. ChKS Łódź 2. SPR Pogoń 1945 Zabrze 3. MTS “Giżycko” 4. GUKS Bellator Ryjewo 29.03.2019 r. (piątek)
20190217 162713

Zawodniczki ChKS PŁ pokonały wyżej notowane rywalki!

W niedzielę, 17 marca, drużyna ChKS PŁ podejmowała K.S. AP-Poznań. Przed tym spotkaniem nasze zawodniczki miały na koncie zaledwie 4 wygrane spotkania, zaś ekipa z Wielkopolski aż 10, nie dziwi więc, ż