avatar
Krzysztof Sokołowski
17 wrzesień 2014 19:39

II Ligi Mężczyzn ChKS - Lublin // Remis

20.09.2014r.(sobota) godz. 18:00

 

Na łódzkim parkiecie nastąpiło podzielenie punktów.
ChKS remisuje na własnym parkiecie z AZS UMCS Lublin. Nie był to mecz, który nasi zawodnicy mogą zapisać do udanych. Czerwono- czarni nie radzili sobie w obronie przez co goście z łatwością zdobywali kolejne bramki. W ataku mnóstwo błędów podań i nie celnych rzutów. W kiepskiej dyspozycji był też Patryk Biernacki rozgrywający ChkS’u, król strzelców  drużyny. Z rzutami na bramkę nie radził sobie doświadczony bramkarz Remigiusz Florczak, którego po 20 minutach zastąpił młody Damian Bomberski. Zasługuje on na wielkie brawa, gdyż to właśnie dzięki jego postawie i udanych interwencjach ChKS zaczął powoli odrabiać przewagę gości. W pierwszej połowie można też było zobaczyć świetne akcje Mateusza Kaźmierczaka - obrotowego. Łódzkiego obrotowego świetnie obsługiwali koledzy z drużyny. Do szatni w przerwie schodziliśmy z wynikiem 11:13 dla Lublina.

W drugiej połowie ciężar gry wziął na siebie Radosław Walczak, który bardzo dobrze prowadził grę w ataku. Mimo to rywale ciągle trzymali rękę na pulsie i kontrolowali wynik. Druga odsłona w wykonaniu naszych podopiecznych była lepsza, ale nie na tyle by odskoczyć od przeciwnika na więcej niż jedno trafienie. Ostatnie 5 minut meczu było bardzo emocjonujące i dość kontrowersyjne. W bramce pojawił się ponownie Remigiusz Florczak, który może pochwalić się kilkoma dobrymi akcjami w bramce. Uruchomił naszych skrzydłowych, którzy doprowadzili do remisu. 2 minuty do końca  meczu to emocje i kontrowersje na trybunach. Niezadowolenie kibiców ChKS-u wywołała akcja Dawida Darnowskiego, który był faulowany przy rzucie z kontry, sędziowie jednak puścili akcję dalej. Wśród kibiców natychmiast zabrzmiały gwizdy, gdyż to nie jedyny błąd sędziów. To jednak nie powstrzymało naszych zawodników do kolejnych akcji. Na 4 sekundy do końca został podyktowany rzut karny dla gospodarzy, na tablicy widniał wynik 26:26. Do karnego podszedł Konrad Witczak trzeba przyznać, że miał ogromnego pecha, ponieważ po nie trafionym karnym miał szanse na jego dobicie, ale niestety nie trafia. Mimo wszystko gratulujemy wszystkim zawodnikom ChKS-u, którzy mimo nie udanego meczu robili wszystko aby skończył się korzystnie.

Myślę, że to spotkanie przyniosło wiele emocji a o to właśnie w sporcie chodzi. Dzięki dobrej grze Lublin wywozi jeden punkt z ziemi łódzkiej. Brawa należą się również kibicom, którzy do końca wierzyli w wygraną swoich ulubieńcom.

 

ChKS Łódź - AZS UMCS Lublin 26:26 (11:13)

Bramkarze: R.Florczak, D.Bomberski, D.Górecki. Zawodnicy: P.Biernacki-8(4/5), K.Witczak-4(0/1), M.Kaźmierczak-4, R.Walczak-3, D.Darnowski-2, Ł.Sobieraj-2, Ł.Scios-2, D.Okulski-1, F.Pietrusiak, T.Pietrzak, W.Gościłowicz, A.Kuśmierczyk, S.Przybylski.
Karne 4/6

Pozostałe spotkania 2 kolejki:

SPR Pabiks - UKS Anilana 26-28(14-11) 
Orlen Wisła II - AZS UW 24:18 (14:3)
KKS Włókniarz - MOKS Słoneczny Stok 27-25 (11-13)
MKS Wieluń - SPR Siedlce 38:19 (22:10)
AZS AWF W-wa - UMKS Trójka 28:29
KS Uniwersytet - MKS Mazur 28:32

KOMENTARZE 0
avatar

Zobacz też inne aktualności

Desktop1

Sekcja Tenisa!

Zapaszamy wszystkich chętnych na korzystanie z naszych kortów tenisowych, które są czynne od 8:00-20:00. Nasza sekcja przeznaczona jest dla dorosłych, przedszkolaków, dzieci i młodzieży.Można z nich k
Chks wielkanoc

Zdrowych, Wesołych Świąt Wielkanocnych!

Zdrowych, Wesołych Świąt Wielkanocnych!
91588412 1342013582659358 8495783376953802752 n

Po długiej chorobie dziś w nocy zmarł Kazimierz Fijałkowski

Po długiej chorobie dziśw nocy zmarł Kazimierz Fijałkowski. Były zawodnik naszego klubu,w ostatnich czasach reprezentowałklub w drużynie Mastersów. Dobry Kolega oraz Przyjaciel klubu. Składamy c