16 listopad 2011 19:13

Kolejna wygrana Łodzian!/II Liga Ostrołęka - Łódź

19.11.2011 (sobota) godz. 17:00

UMKS Trójka Ostrołęka - AZS UŁ PŁ ChKS Łódź 24:36 (10:20)

Bardzo dobra pierwsza połowa meczu w wykonaniu zawodników AZS UŁ PŁ ChKS ŁÓDŹ, którzy od samego początku obieli prowadzenie i z minuty na minute  je powiększali. Dobrze w tym okresie spisywał się w bramce Remigiusz Florczak, który popisał się kilkoma udanymi interwencjami i pod koniec meczu zdobył bramkę z rzutu karnego. Dobra postawa w obronie całego zespołu umożliwiła skrzydłowym do zdobywania bramek po szybkich kontrach. W drugiej połowie meczu dostali szansę gry zmiennicy i tu trzeba pochwalić 19 latka Przemysława Rutkowskiego zdobywcy 5 bramek rozgrywającego o doskonałych warunkach fizycznych. Druga połowa bardziej wyrównana, ale całyczas pod kontrlą AZS i zasłużone zwycięstwo gości 36:24.

Bramkarze: Florczak-1(1), Chmurski, Wężyk. Zawodnicy: Kucharski-6, Stegliński-5(4), Rutkowski-5, Urbański-4(1), Gomółka-4, Kuśmierczyk-4, Walczak-2, Gajewski-2, Kaczmarek-2, Żuk-1, Dybcio, Sobieraj.