16 październik 2012 18:09

II Liga Mężczyzn Pabiks Pabianice - ChKS Łódź

20.10.2012r. (sobota) godz. 18:00

SPR Pabiks Pabianice - ChKS Łódź  21-26 (10-12)

Bramkarze: R.Florczak, M.Grabowski. Zawodnicy: K.Witczak-5, A.Nowicki-5(1), Ł.Scios-5, R.Fałdrowicz-2, D.Okulski-2, A.Kucharski-2, K.Zasada-2, K.Woźniak-1, P.Tarnowski-1, A.Kuśmierczyk-1, Ł.Sobieraj, J.Marciniak, R.Wojtas, M.Tietianiec.

Początek meczu wyrównany, w 8min. prowadzenie ChKS 5-4 i przez następne 6min. żadna drużyna nie potrfi skutecznie skonczyc akcji. Pierwsi budzą się gospodarze, którzy po bardzo dobej grze w obronie rzucają kolejno 5 bramek i wychodzą na prowadzenie 9-5 w 21min. W tym momęcie po 2 karach Pabiksu do głosu doszli goście, którzy doskonale wykorzystali osłabienie przeciwnika i to ChKS rzucił kolejno 5 bramek i wyszedł na prowadzenie 10-9 w 25min. Końcówka pierwszej połowy należała do ChKS, który wygrał 2 bramkami 12-10. W ChKS w I połowie wreście z dobrej strony pokazał się Łukasz Scios, który wziął ciężar gry na siebie i pomagał mu Konrad Witczak kończąc skutecznia kontry, a w bramce bardzo dobrze bronił Remigiusz Florczak. Druga połowa to dobra gra ChKS, których do boju niósł doskonałymi interwencjami drugi bramkarz Marcin Grabowski. W 44min. meczu notujemy najwyższe prowadzenie gości 20-13. Ostatnie 15min. nic nie zmieniło, ChKS kontrolował przebieg meczu i wygrał zasłużenie 26-21. W zespole ChKS zadebiutowło 2 nowych młodych zawodników: Adam Kucharski-skrzydłowy i 2 metrowy  17 letni obrotowy Maciej Tietianiec.