15 luty 2012 11:14

Zwycięstwo! AZS UŁ PŁ ChKS Łódź - AZS Politechnika II Radom 34:19

18.02.2012 (sobota) godz. 18:00

AZS UŁ PŁ ChKS Łódź - AZS Politechnika Radomska II 34:19 (19:9)

Mecz od samego początku ułożył się po mysli AZS UŁ PŁ ChKS Łódź, który w 6min. prowadził 5:0, a następne minuty meczu były wyrównane i 22min mamy wynik 12:8 dla gospodarzy. Końcówka pierwszej połowy to popis AZS, który zdobył 7 bramek tracąc tylko 1 i pierwsza połowa kończy się zdecydowanym prowadzeniem gospodarzy 19:9. W pierwszej połowie skutecznością imponował zdobywca 7 bramek Mariusz Kuśmierczyk i dobrze bronił bramkarz Tomasz Wężyk. W drugiej połowie gospodarze powiększyli prowadzenie do 15 bramek, choć grali zmiennicy. W całym meczu mógł się podobać Maciej Kucharski, który zdobywał efektowne bramki ze skrzdła i obrotowi Kulisz oraz Dybcio, który w końcówce meczu doznał kontuzji prawego kolana. Ze względu na kontuzje nie zagrał jeszcze Dawid Kaczmarek. Mecz skończył się wysoką wygraną AZS 34:19

Bramkarze: Grabowski M, Wężyk T, Florczak R. Zawodnicy: Kuśmierczyk M-7, Kucharski M-5, Pieczynski D-4, Kulisz M-4, Gościłowicz B-4, Trojanowski M-3, Dybcio B-3, Rutkowski P-2, Walczak R-1, Kiełbasiński B-1, Witkowski K, Gajewski A.