Piłka ręczna Łódź
Łódź kreuje
avatar
Krzysztof Sokołowski
14 listopad 2008 23:40

Kadra Narodowa Seniorów

Bogdan Wenta, powołał 17 zawodników kadry narodowej mężczyzn na cykl akcji szkoleniowych w ramach realizacji przygotowań i startu w meczu kwalifikacyjnym do Mistrzostw Europy 2010 ze Szwecją i spotkania towarzyskiego z okazji 90-lecia piłki ręcznej w Polsce

  23-26.11.2008 – Warszawa – konsultacja szkoleniowa  
  27.11.2008 – Lund (Szwecja) – mecz Szwecja - Polska 
  28-30.11.2008 – Kalisz – konsultacja szkoleniowa i mecz Polska - Gruzja

  1. Daniel Żółtak - KS Vive Kielce
  2. Mateusz Jachlewski - KS Vive Kielce
  3. Patryk Kuchczyński - KS Vive Kielce
  4. Paweł Piwko - KS Vive Kielce
  5. Adam Malcher - MKS Zagłębie Lubin
  6. Sławomir Szmal - Rhein-Neckar Löwen - Niemcy
  7. Karol Bielecki - Rhein-Neckar Löwen - Niemcy
  8. Mariusz Jurasik - Rhein-Neckar Löwen - Niemcy
  9. Krzysztof Lijewski - HSV Hamburg - Niemcy
10. Marcin Lijewski - HSV Hamburg - Niemcy
11. Artur Siódmiak - TuS N-Lübbecke GmbH - Niemcy
12. Michał Jurecki - TuS N-Lübbecke GmbH - Niemcy
13. Bartłomiej Jaszka - Füchse Berlin - Niemcy
14. Tomasz Tłuczyński - TSV Hannover - Burgdorf - Niemcy
15. Bartosz Jurecki - S.C. Magdeburg - Niemcy
16. Damian Wleklak - Alpla HC Hard - Austria
17. Mariusz Jurkiewicz - J.D. Arrate - Hiszpania
   
Zawodnicy pozostający w rezerwie:
- Rafał Gliński - TV Willstätt Ortenau - Niemcy
- Marcin Wichary - Wisła Płock SA
- Rafał Kuptel - Wisła Płock SA
- Sebastian Rumniak - Wisła Płock SA
- Adam Twardo - Wisła Płock SA
- Paweł Podsiadło - KS Vive Kielce
- Kamil Kriegier - KS Vive Kielce
- Michał Stankiewicz - KS Vive Kielce
- Tomasz Rosiński - KS Vive Kielce
- Bartłomiej Tomczak - MKS Zagłębie Lubin
- Adrian Niedośpiał - MKS Zagłębie Lubin
- Arkadiusz Miszka - PMKS Focus Park-Kiper Piotrków Tr.
- Mateusz Jankowski - PMKS Focus Park-Kiper Piotrków Tr.
- Damian Kostrzewa - KS AZS AWFiS Gdańsk
- Piotr Chrapkowski - KS AZS AWFiS Gdańsk
- Michał Szyba - KS Azoty Puławy
- Tomasz Garbacewicz - OKPR Warmia Traveland Olsztyn

Kadra szkoleniowa:

- Bogdan Wenta - trener główny
- Daniel Waszkiewicz - trener współpracujący
- Maciej Nowak - lekarz
- Jerzy Buczak - fizjoterapeuta
- Piotr Zembrzuski - statystyk szkoleniowy
- Paweł Papaj - kierownik reprezentacji 

Zbiórka zawodników: dnia 23.11.2008 (niedziela) do godz. 18.00 w Hotelu Courtyard by Marriot-Okęcie,
ul. Żwirki i Wigury 1, 00-906 Warszawa. Tel. 48 22 6500100.

KOMENTARZE 0
avatar

Zobacz też inne aktualności

Na stron%c4%99

Kadra narodowa juniorów

Do kadry narodowej juniorów zostali powołani Artur Urbański i Kacper Antosik (rezerwa). Gratulujemy i życzymy powodzenia Więcej informacji na:http://zprp.pl/archiwa/50758
32269855713 ff5ae7a9b6 b

II Liga mężczyzn Łódź -Ciechanów

13.05.2017r. (sobota) godz. 18:00 ChKSŁódź - CKsJurand Kanoil Ciechanów Łódź, ul.Kosynierów Gdyńskich 18
32702921890 ffd297bdb8 b

II liga mężczyzn Lublin - Łódź

06.05.2017r. (sobota) godz. 13:00 AZS UMCS Lublin - ChKS Łódź