14 październik 2014 19:27

Przegrana // II Liga Mężczyzn ChKS - Płock

18.10.2014r. (sobota) godz. 18:00

ChKS Łódź -  ORLEN Wisła II Płock 22:31 (10:15)

Zawodnicy ChKS-u: Bomberski, Florczak, - Walczak 4, Biernacki 4, Sadliński 4(0/1), Urbański 3 (3/3), Witczak 2, Scios 2, Rzepecki 1, Kaźmierczak 1, Pietrzak 1, Kuśmierczyk, Sobieraj, Okulski, Darnowski, Pietrusiak.
Karne: 4/3
Kary 2x 2min( 2x 2min Sadliński, 2min Sobieraj, 2min Pietrzak)

Łódź, ul. Kosynierów Gdyńskich 18

Niestety nie udało się ukraść punktów liderowi II Ligi Mężczyzn.
  Mecz rozpoczął się podyktowaniem rzuty karnego dla ChKS-u, na lini 7 metrów stanął D. Sadliński, któremu nie udało się pokonać bramkarza gości. Już od pierwszego gwizdka było widać przewagę rywali.  Nie dali gospodarzom wyjść ani razu na prowadzenie i pomału zwiększali swoje prowadzenie. W pierwszej połowie czerwono-czarni popełniali błędy w ataku, które szybko wykorzystywali przeciwnicy. Nie najlepiej radzili sobie również nasi bramkarze do których w poprzednich meczach nie mieliśmy żadnych zastrzeżeń. Połowa kończy się 10:15 dla gości.
  Druga połowa to była tylko formalność dla przyjezdnych. Na spokojnie wypełniali swoje założenia postawione przed meczem. W 38 minucie przegrywaliśmy już 11:19. Mimo widocznej przewagi gospodarze próbowali  zmniejszyć różnice bramkową. Jednak gości cały czas trzymali swoją przewagę z pierwszej połowy w 41 min a na tablicy 15:20. W ostatnich minutach swoimi interwencjami może pochwalić się doświadczony bramkarz ChKS- u R. Florczak, który w 56 min wyciągnął rzut karny i kilka razy zatrzymał atak Płocczan. Mecz zakończył się 22:31 dla Orlen Wisła II Płock.
Przeciwnicy byli lepsi w każdym fragmencie meczu. Grali konsekwentnie w ataku i bardzo agresywnie ale z głową w obronie. Oczywiście szkoda przegranego meczu, mogą cieszyć dobre akcje R.Walczaka P. Biernackiego oraz D. Sadlińskiego, który niedawno  wrócił do składu seniorów. W ataku dobrze sobie radził również D. Okulski, lecz nie udało mu się trafic ani jednej bramki. Martwić może słaba dyspozycja od kilku meczy D. Darnowskiego, którego nie widać na boisku i D. Rzepeckiego, który miał problem z pokonaniem bramkarza rywali. Kiepską skuteczność w tym meczu miał również A. Kuśmierczyk. Teraz trzeba jak najszybciej zapomnieć o przegranej i zacząć myśleć o kolejnym meczu, który już za tydzień z SPR Siedlce.

Już w najbliższą sobotę 18.10.2014r.  seniorzy zmierzą się na własnym parkiecie z liderem rozgrywek ORLEN Wisła II Płock. Rywale mają komplet punktów na swoim koncie. Będzie to naprawdę ciężki mecz i niestety to nie my jesteśmy liderami tego spotkania. Tydzień temu nasz przeciwnik wygrał tylko 3 bramkami z SPR Pabiks MAG – MAR Pabianice, który walczył jak tylko mógł, aby zdobyć swoje pierwsze punkty. Mamy nadzieje, że nasi podopieczni przeciwstawią się rywalom i uda się im wykraść chociaż jeden punkt. Nawiązanie wyrównanej walki jest możliwe tylko czy nasi zawodnicy to wykonają ?Jest to pytanie, na które odpowiedz dostaniemy już w sobotę o godz. 18:00 Przyjdź i kibicuj razem z nami.