14 październik 2014 19:44

JUNIOR MŁODSZY

Chks - UKS Trops Poddębice 37:21 (17:10)

Bramki: Tomaszewski 8, Karolak 5, Laskowski 5, Rokicki 4, Pankowski 4, Sikora 3, Przybylski 3, Warchoł 2, Winiarski 2, Wojciechowski 1.

Od początku spotkania wyraźnie dominował na parkiecie nasz zespół w 16 minucie gry prowadząc 9:3.

Dzięki konsekwentnej grze w obronie i w ataku wyniki z minuty na minutę się powiększał, co dało możliwość gry wszystkim zawodnikom zapisanym w protokole meczowym. W drugiej połowie meczu na pochwałę zasłużli prawoskrzydłowi, którzy dzięki dokładnym podaniom Maćka Zawadzkiego w łatwy spoób uzyskiwali bramki z ataku szybkiego.

Warto zwrócić uwagę na to, że w zespole przzeciwnika dużo krwi popsuł nam Patryk Bienias, który jeszcze w ubiegłym sezonie reprezentowal barwy naszego klubu.

W najbliższy weekend nie odbędzie się następne spotkanie ligowe z racji tego, że nasz zespół udaje się na turniej do Kielc.

Zespół jedzie bez Kacpra Antosika, który w dniach 19-26.10 będzie przebywał na zgrupowaniu kadry narodowej w Giżycku. Zgrupowanie kończy trzydniowy międzynarodowy turniej juniorów młodzych rozgrywany na Litwie.