13 listopad 2012 21:54

II Liga Mężczyzn - ChKS Łódź - MKS Wieluń

17.11.2012r. (sobota) godz. 18:00

ChKS Łódź - MKS Wieluń 35:31  (19:14)

Bramkrze: R.Florczak, M.Grabowski. Zawodnicy: K.Witczak-9, P.Biernacki-6, M.Kulisz-4(4), A.Nowicki-4, R.Fałdrowicz-3, D.Rzepecki-3, D.Okulski-3, Ł.Scios-2, K.Zasada-1, Ł.Sobieraj, J.Marciniak, A.Kuśmierczyk, R.Wojtas, M.Tietianiec.

Bardzo dobrze spotkanie zaczeli goście, którzy w 9min prowadzili 6-2. Od tego momentu ChKS zmobilizował szyki w obronie i Remigiusz Florczak doskonale obsługiwał biegającego na kontry Konrada Witczaka. W 15min. meczu mamy remis 6-6, następny w 19min. 9-9 i od tej chwili rysuje sie przewaga gospodarzy, gdzie w ostatniej minucie meczu rzucamy 2 bramki (Kulisz z karnego i Okulski z kontry) i schodzimy do szatni z przewagą 5 bramek 19-14. Poczatek drugiej połowy lepszy w wykonaniu ChKS, który powieksza jeszcze prowadzenie do 7 bramek w 45min.27-20. MKS Wieluń nie zamierzał się poddać i walczył do końca. gdzie mozolnie odrabiał bramki i w 56min przegrywał już tylko 3 bramkami 31-28. W ostatniej minucie meczu jest tylko 33-31 dla ChKS, ale powtórzyła się sytuacja z końca pierwszej połowy, gdzie ChKS zdobywa dwie ostatnie bramki meczu (Okulski i Rzepecki) i wygrywa po meczu walki 35-31.