13 listopad 2010 18:18

[WIDEO][FOTO] I Liga mężczyzn/ Awans na 7 miejsce!!!

13.11.2010. (sobota) godz. 18:00

ChKS Łódź - KS Czuwaj POSiR Przemyśl 39:29 (17:15)

Bardzo ważne 2 punkty zostały w Łodzi i to w bardzo dobrym stylu. Pierwsza połowa wyrównana, żadna drużyna nie mogła osiągnąć większej przewagi niż 2 bramki, lecz do przerwy to gospodarze prowadzili 17:15. Druga połowa to znakomita gra całego zespołu ChKS , a przełomowym momentem meczu był czas między 38min. a 41min. kiedy gospodarze grajac w osłabieniu rzucili 4 bramki tracąc tylko jedną i na tablicy był wynik 25:20 dla ChKS. Na początku drugiej połowy musiał opuścić z powodu kontuzji czołowy snajper ChKS Mariusz Kuśmierczyk, ale godnie zastąpił go 18-latek Dawid Kaczmarek, który tydzień temu nie mógł grać z powodu kontuzji. Dalsza część meczu była już pod kontrolą ChKS'u i w końcówce przewaga powiększyła się do 10 bramek, rzucając ostatnią bramkę po zespołowej wrzutce, którą wykończył Grzegorz Gomółka. Doskonałą zmiane w bramcę w 2 połowie meczu dał Patryk Wnuk, który popisywał się znakomitymi interwencjami. Bardzo dobre zawody zagrali: skrzydłowi Konrad Witczak i Marek Urbański oraz waleczny Radosłwa Walczk, pozostali zawodnicy też zasługują na pochwałe bo walczyli wszyscy i jest to sukces całego zespołu.

ChKS: Łuczyński K., Wnuk. - Witczak 7, Gomółka 6, Kulisz 5, Fałdrowicz 4, Urbański 4, Walczak 4,Kuśmierczyk 4, Kaczmarek 3, Kosik 2, Łuczyński Ł., Gajewski.

Przemyśl:  Szczepaniec, Sar,- Stołowski 9, Kroczek 6, Kostka 5, Kalinowski 3, Kotowicz 2, Olichwierczuk 2,  Hataś 1, Baraniecki 1, Stanowski, Żak, Complak, Goral.