Piłka ręczna Łódź
Łódź kreuje
avatar
Krzysztof Sokołowski
13 styczeń 2011 21:50

IV MIEJSCE!!!!

15-16.01.2011r.(sobota, niedziele)

Zespoły:
1. AZS AWF Warszawa                    
2. Orlen Wisła II Płock                                 
3. RK Celje Pivovarna Lasko                                 
4. MUKS Legionowo                                
5. ChKS Łódź
6. Zepter AZS UW Warszawski

15.01.(sobota) mecze na hali UW ul. Banacha 2a

9:00 AZS AWF - Wisła   21-18 (10-11)
10:15 ZEPTER - Legionowo 21-20 (12-7)
11:30 ChKS - Celje 16:28 (7:14)
Zawodnicy: 
Łuczyński, Wnuk, - Urbański 6, Fałdrowicz 4, Sobieraj 2, Kosik 2, Witczak 1. Kucharski 1, Łuczyński Ł., Walczak, Matusiak, Kaczmarek.
12:45 AZS AWF  - Legionowo  21-14 (13-7)
14:00 Wisła - Celje 24-12 (3-14)
15:15 Zepter - ChKS 26:19 (12:11)
Zawodnicy: Łuczyński, Wnuk, - Witczak 4, Kaczmarek 4, Fałdrowicz 3, Urbański 4, Walczak 2, Sobieraj 1, Matusiak 1, Łuczyński Ł., Kucharski, Kosik.
16:30 AZS AWF - Celje 16-23 (10-10)
17:45 Legionowo - ChKS 12:15 (5:8)
Zawodnicy: Łuczyński, Wnuk, - Kaczmarek 4, Kucharski 2, Urbański 2, Matusiak 3, Fałdrowicz 2, Witczak 1, Walczak 1, Kosik, Sobieraj , Łuczyński Ł.
19:00 Wisła - ZEPTER 18-27 (9-10)

16.01.(niedziele) mecze na hali UW ul. Banacha 2a

9:30 Legionowo -  Wisła 13-16 (7-12)
10:45 AZS AWF - ChKS 24:21 (10:6)
Zawodnicy: Łuczyński, Wnuk, - Kuśmierczyk 5, Fałdrowicz 5, Gajewski 4, Urbański 2, Kucharski 2, Pieczyński 1, Kaczmarek 1, Witczak 1, Sobieraj, Kulisz Mi, Walczak.
12:00 Celje - ZEPTER 24-13 (10-7)
13:15 Wisła - ChKS 17:17 ( 8:10)
Zawodnicy: 
Łuczyński, Wnuk, - Gajewski 5, Urbański 3, Kaczmarek 2, Kulisz Mi 1, Walczak 1, Pieczyński 1, Fałdrowicz 1, Sobieraj 1, Witczak 1, Kuśmierczyk 1, Kucharski.

O godzinie 14:30 odbedzie sie oficjalne zakończenie turnieju.

1. RK CELJE PIVOVARNA LASKO  
2. ZEPTER AZS UW  
3. AZS AWF WARSZAWA  
4. CHKS ŁÓDŹ  
5. ORLEN WISŁA II PŁOCK  
6. MUKS LEGIONOWO

Najlepszy zawodnik: Żiga Mlakar (RK CELJE PIVOVARNA LASKO)
Najlepszy bramkarz: Urban Lesjak (RK CELJE PIVOVARNA LASKO)
Najlepszy strzelec: Paweł Puszkarski (ZEPTER AZS UW)

 

KOMENTARZE 0
avatar

Zobacz też inne aktualności

Ampy

Politechnika Łódzka kobiet zdobyła złoto wśród uczelni technicznych i srebro w klasyfikacji generalnej

Na Akademickich Mistrzostwach Polski w piłce ręcznej kobieca reprezentacja Politechniki Łódzkiej zdobyła srebrny medal w klasyfikacji generalnej i złoty wśród uczelni technicznych. Mecz finałowy odb
Marcelina lis 2

Marcelina Lis powołana do Młodzieżowej Kadry Narodowej Kobiet

Marcelina Lis została powołona przez Związek Piłki Ręcznej w Polsce na następujący cykl szkoleniowy: 04.06-13.06.2018 – Szczyrk, COS – zgrupowanie szkoleniowe 13.06-17.06.2018 – Zalau (ROU) – turni
2000px black ribbon.svg

Pogrzeb ŚP. Emila Kulisza

Pogrzeb ŚP. Emila Kulisza odbędzie się w czwartek 10.05.2018r o godzinie 13.30 na cmentarzu przy ul. Ogrodowej 43