Piłka ręczna Łódź
Łódź kreuje
avatar
Krzysztof Sokołowski
12 czerwiec 2011 18:54

VIII miejsce w Polsce!!!!!

 

Puchar Związku Piłki Ręcznej Młodzików
Finał 13-18.06.11r.

Organizator - Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dźwirzynie

   Grupa A                                                               Grupa B
1. MKS Zagłębie Lubin                                1. MKS Brodnica
2. Muks 21 płock                                        2. MKS Zryw Chorzów
3. KS Vive Targi II Kielce                             3. MKS Pałac Młodzieży Tarnów
4. SKF Sparta Obornik                                4. UKS Ina Rzeplino

   Grupa C                                                              Grupa D
1. KPR Ostrovia Ostrów                               1. ASPR Zawadzkie
2. UKS Szczypiorniak Olsztyn                       2. KS Energetyk Gryfino
3. MKS Agrykola Warszawa                         3. KS Sokół Kościerzyna
4. TS Zew Świebodzin                                 4. UKS Anilana Łódź

   Grupa E                                                             Grupa F
 1. MTS Kwidzyn                                          1. SKF Wisła Płock
 2. KS Azoty Puławy                                    2. UKS Spartakus Gimnazjum 2 Zielona Góra
3. MKS Iskra Bydgoszcz                              3. MKS Truso Elbląg
4. Żagiew Dzierżoniów                                4. KS Viret CMC Zawiercie

    Grupa G                                                              Grupa H
 1. UMKS - PMOS Chrzanów                      1. KS VIVE TARGI I Kielce
2. ChKS Łódź                                            2. UKS Dziewiątka Legnica 
3. MSPR Siódemka Legnica                       3. UKS Olimp Grodków 
4. Nielba Wągrowiec                                 4. MKS Padwa Zamośc

 

Poniedziałek(13.06)
10:30 ChKS Łódź - MSPR Siódemka Legnica 22:20 (13:11)
Bramki ChKS-u: Biernacki P. 12, Ossowski 3, Sadliński 3, Rychlewski 2, Sobczak 1, Kopociński 1.
19:30 Nielba Wągrowiec - ChKS Łódź 18:16 (7:10)
Bramki ChKS-u: Biernacki P. 4, Ossowski 4, Sadliński 3, Biernacki 2, Rychlewski 1, Maciążek 1, Wilk 1.
Wtorek(14.06)
 15:30 UMKS - PMOS Chrzanów - ChKS Łódź 14:18 (8:8)
Bramki ChKS-u: Biernacki P. 8, Biernacki J. 3, Ossowski 3,  Gonera 2, Przybylski 1, Rychlewski 1.
Środa(15.06)
Dźwirzyno
08:30 ChKS Łódź -  MKS Pałac Młodzieży Tarnów  19:17
Bramki ChKS-u: Biernacki P. 11, Ossowski 3, Sadliński 3, Przybylski 1, Kaźmierczak 1.
  Czwartek(16.06)
Dźwirzyno
13:00 ChKS Łódź -  SKF Wisła Płock  18:24
Bramki ChKS-u: Biernacki P. 6, Sadliński 5, Rychlewski 3, Ossowski 2, Gonera 1, Kaźmierczak 1.
  Piątek(17.06)
Dźwirzyno
 13:30 ChKS Łódź -  ASPR Zawadzkie 17:20  
  Sobota(18.06)
Dźwirzyno
11:00 ChKS Łódź - MKS Zagłębie Lubin 20:29

 

KOMENTARZE 0
avatar

Zobacz też inne aktualności

26644733599 4a9b3e8f5c o

I Liga kobiet Tczew - Łódź

20.04.2018r. (piątek) godz. 18:30 SPR Sambor Tczew - ChKS PŁ Łódź
No image thumb

1/16 Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych

Już jutro nasi juniorzy młodsi rozpoczynają swoją przygodę z Mistrzostwami Polski. Od piątku do niedzieli rywalizować będą na parkiecie hali AWFiS w Gdansku z gospodarzem Wybrzeżem Gdańsk, Henry Lloyd
7

I liga kobieta Łódź - Kwidzyn

14.04.2018r. (sobota) godz. 18:00 ChKS PŁ Łódź - MTS Kwidzyn W najbliższą sobotę nasze szczypiornistki podejmą przed własna publicznością MTS Kwidzyn. Rywalki zajmują 8 lokatę w tabeli z dor