Piłka ręczna Łódź
Łódź kreuje
avatar
Szymon Kubicki
11 wrzesień 2019 21:06

Pierwszoligowe zawodniczki ChKS PŁ rozpoczynają nowy sezon!

Dsc 0075 %282%29

Już w najbliższą sobotę na halę przy Kosynierów Gdyńskich wracają rozgrywki I ligi kobiet. W tym sezonie grupa A uległa znacznej zmianie, dzięki czemu kibice zobaczą nowe zespoły, z którymi będą się mierzyć Łodzianki. Pierwszym rywalem naszych zawodniczek będzie drużyna AZS AWF Warszawa. Warszawianki, podobnie jak Łodzianki, przystępują do meczu w mocno zmienionym składzie w porównaniu do poprzedniego sezonu.

W obecnym sezonie ChKS PŁ opuściły Karolina Wałcerz, Kinga oraz Patrycja Mularczyk, a także Katarzyna Ostros. Z powodu kontuzji czy przyczyn osobistych w spotkaniu nie wystąpią Zuzanna Pesel, Marta Sadowska, Martyna Gomółka oraz Aleksandra Kutnik.

Na szczęście na mecz powinna być gotowa Natalia Szmigielska, która po turnieju w Płocku zmagała się z drobną kontuzją.

W naszej drużynie zadebiutują również nowe zawodniczki: wracająca z wypożyczenia do AZS AWF Warszawa Martyna Agata, oraz sprowadzona z Lubicza Natalia Kowalska. Poza tym w składzie wystąpią młode zawodniczki, które w zeszłym sezonie były wprowadzane do drużyny, a w obecnych rozgrywkach mają odgrywać wiodące role na boisku.

 

Zapraszamy wszystkich na pierwszy mecz sezonu. Sobota, 14.09.2019, godz. 17:00. Hala ChKS, ul. Kosynierów Gdyńskich 18.

Tradycyjnie wstęp wolny.

KOMENTARZE 0
avatar

Zobacz też inne aktualności

7

Pierwsze zwycięstwo dodało skrzydeł. Już w niedzielę kolejny mecz!

W pierwszych dwóch spotkaniach, kolejno z AZS AWF Warszawa oraz MMKS Jutrzenką Płock, nasz zespół poniósł dwie porażki. Okazją do przełamania było spotkanie z AZS UW Warszawa, które podobnie jak łódzka
3

Dobra druga połowa to za mało na AWF

Od porażki rozpoczęły nowy sezon zawodniczki ChKS PŁ, które w sobotę uległy przeciwniczkom z AZS AWF Warszawa. Od samego początku mecz toczył się bramka za bramkę. Doskonale od pierwszych minut wpro
Plakat tenis

Tenis na ChKSie

Nowość! Tenis na ChKSie. Treningi dla Dzieci, Młodzieży i Dorosłych.