Piłka ręczna Łódź
Łódź kreuje
avatar
Krzysztof Sokołowski
11 maj 2012 20:01

MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH

MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH
14 – 19 maja 2012 r.

 organizator – MTS Kwidzyn

         Grupa M                                                                                        Grupa N
1. SKF Wisła I Płock                                                                      1. MKS Kusy Szczecin
2. MTS Kwidzyn                                                                             2. KSSPR Końskie
3. ChKS Łódź                                                                                 3. WKS Śląsk Wrocław
4. MKS Zagłębie Lubin                                                                   4. PMOS Chrzanów

  14 maja 2012 r. (poniedziałek)
 10:00 KSSPR Końskie - WKS Śląsk Wrocław 41:31 (21:12
 12:00 MKS Kusy Szczecin - PMOS Chrzanów 28:30 (14:15)
 15:30 SKF Wisła I Płock - MKS Zagłębie Lubin 33:29 (15:15)
 18:00 MTS Kwidzyn - ChKS Łódź 25:26 (11:11)
Bramki ChKS-u: 
Tietianiec 2, Biernacki 4, Zasada 2, Okulski 4, Szafnicki 1 Woźniak 2, Górniak 11

 15 maja 2012 r. (wtorek)
10.00  PMOS Chrzanów – KSSPR Końskie  33:30 (13:14)
12.00  WKS Śląsk Wrocław – MKS Kusy Szczecin  29:29 (13:13)
15.30  SKF Wisła I Płock – ChKS Łódź  31:27 (14:9)
Bramki ChKS-u: Biernacki 10, Rutkowski 5, Górniak 5, Zasada 2, Rzepecki 2, Tietianiec 1, Okulski 1, Kaźmierczak .
17.30  MTS Kwidzyn – MKS Zagłębie Lubin 43:38 (20:17)

 16 maja 2012 r. (środa)
10.00 WKS Śląsk Wrocław – PMOS Chrzanów  40:31 (21:17)
12.00 KSSPR Końskie – MKS Kusy Szczecin  31:36 (12:16)
15.30 ChKS Łódź – MKS Zagłębie Lubin 31:39 (11:22)
Bramki ChKS-u: Biernacki 7, Rutkowski 6, Okulski 5, Tietianiec 4, Zasada 4, Rzepecki 3, Górniak 2.
17.30 MTS Kwidzyn – SKF Wisła I Płock 23:40 (8:18)

 17 maja 2012 r. (czwartek)
Dzień przerwy

 18 maja 2012 r. (piątek)
10.00  mecz o miejsca 5-8 3.M – 4.N ZAGŁĘBIE LUBIN - KSSPR KOŃSKIE   35:36 (18:16)
12.00  mecz o miejsca 5-8 3.N – 4.M  ŚLĄSK WROCŁAW - ChKS ŁÓDŹ  28:27 (12:12)
Bramki ChKS-u: Biernacki 9, Górniak 4, Kaźmierczak 4, Zasada 3, Rutkowski 2, Rzepecki 2, Okulski 2, Tietianiec 1.
15.30  półfinał 1.M – 2.N   WISŁA PŁOCK - KUSY SZCZECIN   27:25 (13:15)
17.30  półfinał 1.M – 2.N   PMOS CHRZANÓW - MTS KWIDZYN    35:28 (15:17)

 19 maja 2012 r. (sobota)
9:00  mecz o 7 miejsce   ZAGŁĘBIE LUBIN - ChKS ŁÓDŹ  30:38 (18:14)
Bramki ChKS-u: Biernacki 7, Okulski 7, Górniak 6, Szafnicki 5, ZAsada 4, Tietianiec 3, Rutkowski 2, Rzepecki 1, Walczak 1, Woźniak 1, Kaxmierczak 1.
10.30 mecz o 5 miejsce   KSSPR KOŃSKIE - ŚLĄSK WROCŁAW  31:43 (17:26)
11.30 mecz o 3 miejsce   MTS KWIDZYN - KUSY SZCZECIN 36:29 (15:14)
13.00 mecz o 1 miejsce   WISŁA PŁOCK - PMOS CHRZANÓW 35:31 (18:14)

 

 

Końcowa Tabela:
1  miejsce      SKF WISŁA I PŁOCK
2  miejsce      PMOS CHRZANÓW
3  miejsce      MKS KUSY SZCZECIN
4 miejsce       MTS KWIDZYN
5  miejsce      WKS ŚLĄSK WROCŁAW
6  miejsce      KSSPR KOŃSKIE                                     
7 miejsce         ChKS ŁODŹ
8 miejsce       MKS ZAGŁĘBIE LUBIN

NAJLEPSZA "SIÓDEMKA" TURNIEJU FINAŁOWEGO

1. Bramkarz - Piotr Góral - WISŁA Płock

2. Lewoskrzydłowy - Adam Zaremba - WISŁA Płock

3. Leworozgrywający - Adam Janus - KSSPR Końskie

4. Środek rozegrania - Michał Potoczny - MTS Kwidzyn

5. Obrotowy - Tomasz Grzegorek - KUSY Szczecin

6. Praworozgrywający - Patryk Biernacki - ChKS Łódź

7. Prawoskrzydłowy - Sebastian Nowakowski - ZAGŁĘBIE Lubin

 

Najwszechstronniejszy zawodnik turnieju finałowego: Dariusz Zając - KUSY Szczecin

Najlepszy bramkarz turnieju finałowego:    Piotr Góral - SKF WISŁA I Płock

Najskuteczniejszy zawodnik turnieju: Dariusz Zając - KUSY Szczecin - 73 bramki

KOMENTARZE 0
avatar

Zobacz też inne aktualności

Chks 1 liga kobiety small

3 punkty dla nas! I liga kobiet Kwidzyn - Łódź

18.11.2017r. (sobota) godz. 17:00 MTS Kwidzyn - ChKS PŁ Łódź 19:27 (11:15)
4

I liga kobiet Łódź- Płock II

12.11.2017r. (niedziela) godz. 17:30 ChKS PŁ Łódź- SMS ZPRP II Płock Łódź, ul. Kosynierów Gdyńskich Już w najbliższą niedzielę nasze szczypiornistki podejmą przed własną publicznością zes
3

I Liga kobiet Łódź- Łomża

05.11.2017r. (niedziela) godz. 17:30 ChKS PŁ Łódź - GUKS Dwójka Łomża Łódź, ul. Kosynierów Gdyńskich 18 Serdecznie zapraszamy na kolejny mecz naszych seniorek, który odbędzie si