Piłka ręczna Łódź
Łódź kreuje
avatar
Krzysztof Sokołowski
11 kwiecień 2012 18:38

Awans do Półfinałów Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych!!

 

Ćwierćfinał Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych  w Piłce Ręcznej

Łódź 13-15.04.2012r.

Organizator: Chojeński Klub Sportowy  
Miejsce zawodów: hala ChKS Łódź ul. Kosynierów Gdyńskich 18

 Tabela końcowa:
1. ChKS Łódź
2.
UKS Bursa-Puławy
3.
MKS Elektronik Brodnica
4.
UKS Spartakus II Zielona Góra 

Wyróżnienia:
Biernacki Patryk(ChKS Łódź)
Krycha Karol(
MKS Elektronik Brodnica)
Radziejewski Mateusz(UKS Spartakus II Zielona Góra)
Wisznicki Przemysław(
UKS Bursa-Puławy)
Król Strzelców - Literski Maciej(MKS Elektronik Brodnica )
Najlepszy bramkarz- Zienkiewicz Marcin(
UKS Bursa-Puławy )
Najwszechstronniejszy- Górniak Sebastian(ChKS Łódź)

Piątek 13.04.2012r.

14:30  Odprawa
15:30     MKS Elektronik Brodnica - UKS Bursa-Puławy  29:28 (15:14)
Bramki Brodnicy: Literski 9, Netz 6, Kryczka 5, Zembrzycki 3, Cichocki 3, Mazur 1, Dybowski 1, Łukaszewski 1. 
Bramki Puław: Misiarz 7, Śliwiński 5, Andrusiewicz 5, Jasik 4, Oleksiejczuk 2, Bartoszek 2, Wisznicki 2, Zienkiewicz T. 1.
 17:15 ChKS Łódź – UKS Spartakus II Zielona Góra 42:25 (24:13)
Zawodnicy ChkS-u:Chęciński, Bomberski, Tietianiec-10, Górniak-8, Biernacki-7, Szafnicki-5, Rzepecki-4, Tarnowski-2, Zasada-2, Woźniak-2, Rutkowski-1, Sadlinski-1, Okulski, Kaźmierczak, Walczak, Rychlewski.
Bramki Spartakusa: Radziejewski 5, Mazurkiewicz 3, Woźniak 3, Miłoś 2, Lisowski 2, Maćkowiak 2, Tarasiuk 2, Baran 2, Zawrotny 1, Krzyżanowski 1, Nowicki 1, Florczak 1. 

 Sobota 14.04.2012r.

10:00  UKS Spartakus II Zielona Góra– MKS Elektronik Brodnica 27:36(12:17)
Bramki Spartakusa: Florczak 7, Lisowski 7, Woźniak 7, Radziejewski 2, Maćkowiak 2, Nowicki 1.
Bramki Brodnicy:Literski 13, Kryczka 8, Netz 5, Mazur 5, Zembrzycki 2, Mroczek Goerzke 1, Dybowski 1, Panek 1.
11:45   ChKS Łódź – UKS Bursa-Puławy 30:31 (16:16)
Zawodnicy ChkS-u: Wosek, Wilk, Biernacki-12, Okulski-6, Górniak-5, Tietianiec-4, Rzepecki-2, Woźniak-1, Zasada, Sadlinski, Szafnicki, Ossowski, Rychlewski, Sokołowicz, Dudek.
Bramki Puław: Jasik 9, Wisznicki 9, Śliwiński 8, Kowalczyk 2, Bartoszek 1, Pawelczuk 1, Oleksiejczuk 1.

Niedziela 15.04.2012r.

9:45UKS Bursa-Puławy – UKS Spartakus II GIM. 2 Zielona Góra 30:28 (14:12)
Bramki Puław: Jasik 11, Wisznicki 9, Zienkiewicz 3, Kowalczyk 3, Bartoszek 2, Oleksiejczuk 1.
Bramiki Zielonej Góry: Florczak 7,Radzijewski 7, Lisowski 5, Woniak 4, Miłoś 2, Maćkowiak 2, Mazurkiewicz 1.

11:30     ChKS Łódź – MKS Elektronik Brodnica 34:28 (17:14)
Bramki ChKS-u: Górniak 11, Biernacki 9, Rutkowski 5, Szafnicki 3, Okulski 3, Rzepecki 1, Zasada 1, Tietianiec 1.
Bramki Brodnicy: Literski 10, Netz 4, Kryczna 4, Zembrzycki 4, Mazur 2, Kozłowski 2, Dybowski 1, Cichocki 1.
13:00
     Zakończenie

Sędzia główny: Jacek Jarosz
Sędziowie: Radzka-Skwarek, Mystkowski-Wiśniewski

  

KOMENTARZE 0
avatar

Zobacz też inne aktualności

22551067 10214283520230488 422015365 o

Czwarte zwycięstwo !! I liga kobiet Gniezno -Łódź

21.10.2017r. (sobota) godz. 18:00 MKS PR URBIS Gniezno - ChKS PŁ Łódź Gniezno, ul. Paczkowskiego GOSiR W 4 kolejce grupy A zmierzymy się na wyjeździe z zespołem z Gnie
Chks 1 liga kobiety small

I Liga kobiet - 3 punkty zostają w Łodzi

14.10.2017 ChKS PŁ Łódź 24- SMS ZPRP I Płock 23 Wygrywamy 24:23 spotkanie z SMS ZPRP I Płock. Wkrótce relacja.
No image thumb

BUDREX - producent okien i drzwi z drewna wspomaga zespół juniorów młodszych

Zespół juniorów młodszych w sezonie 2017/2018 reprezentować będą zawodnicy z roczników 2001 i 2002. Drużynę poprowadzi w rozgrywkach ligowych duet trenerski - Marcin Kotala i Marcin Oleksiewicz. N