11 marzec 2015 20:53

Zła passa ChKS-u // II Liga Mężczyzn

14.03.2015r. (sobota) godz. 13:00

SPR Pabiks MAG – MAR Pabianice - ChKS Łódź 34:31 (18:22)

Zawodnicy ChKS-u: Górecki, Bomberski, - Fałdrowicz 7(1/2), Sadliński 7(0/1), Urbański 6, Biernacki 4, Rzepecki 4, Sobieraj 2, Kaźmierczak 1, Kuśmierczyk 1, Stężała, Pietrusiak, Witczak, Przybylski, Scios, Świątkiewicz.
Karne:1/3
Kary:
8min (2x2min Fałdrowicz, 2min Witczak, 2min Kaźmierczak)

Najwięcej dla Pabiksu: Gościłowicz 9, Borsuk 9
Karne: 1/2
Kary: 2min

15.03.2015. (niedziela) godz 15:00

AZS UMCS Lublin - ChKS Łódź 28:27 (14:12)

Zawodnicy ChKS-u: Górecki, Bomberski, - Biernacki 8(2/2), Fałdrowicz 5(0/1), Witczak 3, Scios 3, Sadliński 2, Kuśmierczyk 2, Pietrusiak 1, Rzepecki 1, Przybylski 1, Kaźmierczak 1, Sobieraj, Stężała.
Kary:  4min ( 2min Fałdrowicz, 2min Sobieraj)
Karne: 2/3

Zła passa ChKS-u:

To już 4 przegrana z rzędu czerwono-czarnych.
Do 51min to ChKS prowadził w spotkaniu z Pabianicami. Nie udało się jednak do końca utrzymać korzystnego wyniku dla nas.  Niestety powróciły nerwowe końcówki w wykonaniu podopiecznych T. Walickiego. Ostatnie 10 minut to masa błędów po stronie ChKS-u, które zaprzepaściły przywiezienie 2pkt do Łodzi. Gorsza końcówka w wykonaniu naszych podopiecznych mogła wiązać się z wyłączeniem P. Biernackiego.  Przegrywamy z gospodarzami 34:31
Niestety mimo lepszej postawy naszych zawodników w niedzielnym spotkaniu z Lublinem, nie przywozimy   po raz kolejny punktów z meczy wyjazdowego.  Dobrze zaczęliśmy to spotkanie, ale po 13 min następuje przestój w naszym zespole i na przerwę schodzimy z 2 bramkową stratą. W drugiej połowie zdecydowanie lepiej zagraliśmy w obronie co pozwoliło zbliżyć się na remis a nawet na prowadzenie. Końcówka spotkania była na styku  a wynik na tablicy utrzymywał się na remisie.  W 59 min jedną bramkę przewagi mieli gospodarze, była jednak szansa na wyrównanie, ale rzutu z kontry nie wykorzystał P. Biernacki.  Przegrywamy z lublinem 28:27

Ważny weekend dla ChKS-u.

Już w najbliższy weekend (14-15.03) czerwono-czarni rozegrają bardzo ważne dwa spotkania. W sobotę z SPR Pabiks Mag-Mar Pabianice a w niedzielę z AZS UMCS Lublin. Przez nieudany mecz w Siedlcach spadliśmy na 7 miejsce w tabeli, jeśli chcemy zająć wyższą lokatę musimy wygrać oba te spotkania. Niestety rozegramy je na wyjeździe, a jak na razie  nie przywieźliśmy jeszcze punktów z meczu  wyjazdowego. Oba zespoły nie należą do łatwych przeciwników. Pabiks do tej pory zdobył 9pkt  i tylko jeden w tej rundzie. Lublin zajmuje 5 miejsce i ma 2pkt więcej od nas. Gospodarze na pewno będą chcieli wygrać przed własną publicznością i zdobyć kolejne punkty. Końcówki obu spotkań u nas były bardzo emocjonujące i wynik był nieznany do ostatniego gwizdka. Z Pabiks-em wygraliśmy 24:23 a z Lublinem  zremisowaliśmy 26:26.
W składzie ChKS-u pojawi się długo nieobecny P. Biernacki. Mamy nadzieję, że poprawi to jakość gry zespołu i pozwoli przywieźć komplet punktów do Łodzi.