10 listopad 2011 21:10

II Liga Mężczyzn Łódź - Lublin

12.11.2011r. (sobota) godz. 18:00

AZS UŁ PŁ ChKS Łódź - AZS UMCS Lublin  39 : 30  (19 : 14)

Początek zaskakujący i prowadzenie gości w 7min. 4:2. Dopiero w 18min. meczu obejmujemy prowadzenie 10:9 i do końca pierwszej połowy powiększamy prowadzenie do pięciu bramek 19:14 w dużej mierze za sprawą Bartosza Gościłowicz, zdobywcy 5 bramek w pierwszj połowie. Początek drugiej połowy to dobra gra AZS UŁ PŁ ChKS Łódź i prowadzenie gospodarzy w 41min. wynosi 28:18. Dalsza część meczu jest pod kontrolą gospodarzy, gdzie wszyscy zawodnicy dostali szanse gry i mecz kończy się zasłużonym zwycięstwem 39:30, a w tym okresie skutecznością popisał się Mariusz Kuśmierczyk zdobywca 6 bramek w drugiej połowie, oraz pochwalić trzeba bramkarza Remigiusza Florczaka za udane interwencje w bramce.

AZS UŁ PŁ ChKS Łódź: Bramkarze: Florczak, Wężyk, Grabowski; Zawodnicy: Kusmierczyk-7, Gościłowicz-6(3), Gajewski-4, Gomółka-4, Dybcio-4, Urbański-3, Witkowski-3, Witczak-2, Walczak-2, Kiełbasiński-2, Steglinski-1, Rutkowski-1, Żuk.