09 październik 2014 17:46

Wygrana na inauguracje // Junior młodszy

Włókniarz Konstantynów - ChKS Łódź 22:23 (9:12)

Bramki: Urbański 9, Winiarski 4, Sikora 3, Pankowski 2, Warchoł 1, Karolak 1, Załęczny 1, Nowocień 1, Sobczyk 1

Nasi zawodnicy po niezwykle emocjonującej końcówce meczu pokonali gospodarzy jedną bramką zdobytą przez Kacpra Karolaka na 10 sekund przed końcem spotkania.

Niestety mecz, który nasz zespól w 51 minucie wygrywał pięcioma bramkami przysporzył nielada emocji. Ostatnie dziesięć minut nasz zespół przegrywa 6:1. W ciągu całego meczu na ławce kar nasi zawodnicy spędzili łącznie 24 minuty okupując to aż trzema czerwonymi kartkami.

W sobotę swoje rozgrywki zaingurują juniorzy młodsi.

O godzinie 12.30 zmierzą się w Konstantynowie Łódzkim z miejscowym Włokniarzem.