08 listopad 2008 13:52

MTS Chrzanów - ChKS Łódź 33:33

MTS Chrzanów - ChKS Łódź  sobota 8.11.2008r. godz. 18.00

MTS Chrzanów - ChKS Łódź   33:33  (16:16)

Pierwsza połowa meczu bardzo wyrównana, ale to ChKS starał sie odrabiać stracone bramki. W 8 min wynik 4:4, 13 min wynik już na niekożyść ChKS'u 8:5, ale dzieki bramce Pawlaka P., Dankowskiego M. i Urbańskiego M. w 16 min wynik to 8:8. W 22 min MTS Chrzanów znów wychodzi na prowadzenie 12:9, gdzie ostatecznie połowa kończy wynikiem 16:16.

W drugiej połowie sytuacja odwróciła się, ChKS wyszedł na prowadzenie 34 min 16:19. MTS Chrzanów całą połowę starał się odrobić stracone bramki. W 39 min karę wykluczenia dostał Stegliński K., ale pomimo starań przeciwników nie udało im się odrobić punktów. W 54 min wynik 25:30 wydawało by się że mecz będzie wygrany, ale w sporcie wszystko jest mozliwe... Dwie minuty do końca spotkania, prowadzenie ChKS'u 4-bramkowe, lecz proste błędy zawodników ChKS'u pozwoliły przeciwnikowi na odrobienie bramek. Mecz ostatecznie kończy się remisem 33:33.

Najwięcej bramek w drużynie MTS Chrzanów rzuciał Kruczek A. z numerem 13 - 10 bramek

Bramkarze: Wnuk, Łuczyński; Zawodnicy: Pawlak P.-9, Stegliński-6, Dankowski-6, Dybcio-4, Lipiński-3, Urbański-3, Witczak-2, Fałdrowicz, Kulisz Mi., Walczak, Kempiński, Pawlak K.