Piłka ręczna Łódź
Łódź kreuje
avatar
Krzysztof Sokołowski
08 październik 2014 20:32

Remis // II Liga Meżczyzn Ostrołęka - ChKS

11.10.2014r.(sobota) godz. 17:00

UMKS Trójka Ostrołęka - ChKS Łódź 23:23 (13:10)

Zawodnicy ChKS-u: Bomberski, Florczak, - Biernacki 7, Witczak 5, Sadliński 3(2/3), Urbański 2, Darnowski 2, Pietrusiak 1, Walczak 1, Sobieraj 1, Scios 1, Rzepecki, Kaźmierczak.
Karne 2/3
Kary 3x2min (2min Kaźmierczak, 2min Sadliński, 2min Walczak)

Najwięcej dla Ostrołęki: Choroszewski 6, Niećko 5(2/3), Kowalczyk 5(0/1).
Karne:2/4
Kary 7x2min
Ostrołęka, ul. Berlinga 5 na sali ZS nr. 5 im Unii Europejskiej

 

Po udanej końcówce 1 punkt jedzie do Łodzi.

Tak jak zapowiadaliśmy był to bardzo ciężki mecz dla naszych zawodników. Jednak udało nam się wykraść jeden punkt ziemi Ostrołęckiej. Do składu ChKs-u dołączył D. Sadliński, który nie był obecny podczas poprzednich meczów.
Mecz rozpoczął się od bramki naszego podopiecznego P. Biernackiego. Rywale od razu wzięli go na krótko co utrudniło grę w ataku pozycyjnym czerwono-czarnym. Do 25 minuty spotkanie przebiegało  bramka za bramkę lecz o jedno trafienie cały czas byli lepsi gospodarze.  Przez kolejne 5 minut spotkania przeciwnicy odskoczyli na 3 oczka i do szatni schodziliśmy  z wynikiem 13:10 dla nich.
  Druga połowa to ciągła gonitwa rywala. W 40 minucie po rzucie R. Walczaka udało się  wyrównać wynik na 15:15. Jednak ta radość nie trwała długo, ponieważ Ostrołęka szybko zaczęła odrabiać swoją przewagę z pierwszej połowy . 58 minuta a na tablicy wynik 23:20. Ostatnie 2 minuty meczu a wiemy, że końcówki w wykonaniu ChKS-u nie należą do najlepszych. Tym razem było inaczej. Dla podopiecznych T. Walickiego został podyktowany rzut karny. Na linii 7 metrów staje D. Sadliński do tej pory udało mu się pokonać bramkarza rywali aż 3 razy z siódemki. Niestety tym razem musiał uznać wyższość goalkeeper-owi z Ostrołęki. Wydawałoby, się że szansa na wywiezienie jednego punktu jest nikła. Ale Czerwono-czarni lubią zaskakiwać minutę do końca przegrywamy 23:21 po bramce P. Biernackiego. Dwie kolejne akcje zamienił na bramki K. Witczak i to jemu zawdzięczamy remis. Mecz zakończył się 23:23.

Był to mecz błędów. Gdy rywale wyłączyli P. Biernackiego zabrakło rzutu z drugiej linii a bez tego meczu się nie wygra. Do bramki nie mogli również trafić skrzydłowi, od paru meczy kiepską formą  prezentuje się D. Darnowski, który jak wiemy potrafi zagrać fenomenalne mecze. Również D. Rzepecki musi ten mecz zapisać do nieudanych. Zawodnicy T. Walickiego nie radzili sobie podczas gry w przewadze. Widoczna była również kiepska gra z obrotowym. ChKS ma tylko tydzień na poprawienie masy bledów, które miały miejsce podczas tego spotkania. Już za tydzień przed własną publicznością zagramy z liderem II Ligi Orlen Wisła II Płock.

 
W 5 kolejce II Ligi mężczyzn spotkamy sie z UMKS Trójka Ostrołęka, która zajmuje 4 miejsce w tabeli. W zeszłym sezonie na wyjeździe pokonaliśmy rywali zdecydowanie 38:19, drugi mecz się nie odbył z powodu dziury w dachu i łatwe na punkty zostały wpisane na konto ChKS-u. Będzie to na pewno ciężki mecz dla obu drużyn. Ostrołęka do tej pory przegrała tylko jeden mecz. Czy przegra i z nami? Tego dowiemy się juz w sobote.

Pozostałe spotkania:
SPR Siedlce - MKS Mazur 21:41
MOKS Słoneczny Stok - KS Uniwersytet 28:34 
AZS UW - AZS AWF W-wa 40:22 (16:10)
UKS Anilana - MKS Wieluń 32:34 (17:15)
AZS UMCS - KKS Włókniarz 25:22 (12:12)
SPR Pabiks - Orlen Wisła II  27 - 30

KOMENTARZE 0
avatar

Zobacz też inne aktualności

38420314 2165052437041254 743926552286199808 n

Pierwszy tydzień przygotowań za nami

W poniedziałek (30.07.) zespół naszych seniorek rozpoczął okres przygotowawczy. Dziewczyny w tym tygodniu szlifowały swoją wydolność tlenową oraz siłę. Pierwszy tydzień zawdniczki trenowały w mniejszym
No image thumb

KADRA NARODOWA JUNIORÓW MŁODSZYCH

Z ogromną radością informujemy, że nasz zawodnik Jakub Wrona otrzymał powołanie na zgrupowanie reprezentacji junorów młodszych prowadzonej przez Mariusz Jurasika. Zgrupowanie odbędzie się w dniach 1-11
Ampy

Politechnika Łódzka kobiet zdobyła złoto wśród uczelni technicznych i srebro w klasyfikacji generalnej

Na Akademickich Mistrzostwach Polski w piłce ręcznej kobieca reprezentacja Politechniki Łódzkiej zdobyła srebrny medal w klasyfikacji generalnej i złoty wśród uczelni technicznych. Mecz finałowy odb