07 kwiecień 2015 20:15

II Liga Mężczyzn Wieluń - ChKS

11.04.2015r.(sobota) godz. 17:30

MKS Wieluń – ChKS Łódź   33 :26  (14 : 9)

Bramkarze: D.Bomberski, D.Górecki. Zawodnicy: D.Darnowski-5, D.Sadliński-5(0/1), R.Fałdrowicz-4, A.Kuśmierczyk-4, P.Biernacki-3, M.Kaźmierczak-3, D.Rzepecki-1, S.Przybylski-1, H.Stężała, F.Pietrusiak, K.Witczak, Ł.Scios, M.Świątkiewicz.
Karne:
0/1
Kary:
16min ( 3x 2min Fałdrowicz, 2x 2min Kaźmierczak, po 2min Biernacki, Świątkiewicz, Kuśmierczyk.

Najwięcej dla Wielunia: Piwnicki 10
Karne:
4/5
Kary:
4min

ul. Częstochowskia 35 Wieluń

Niestety przegrywamy w Wieluniu.
Od 6 min spotaknia widoczna dominacja gospodarzy. W pierwszej połowie słaba postawa w obronie podopiecznych T. Walickiego, która zaważyła na przewadze rywali. Od pierwszej minuty zawodnicy z Wielunia wyłączyli z gry P. Biernackiego. W drugiej połowie czerwono-czarni próbowali niwelować przewagę niestety przeszkodziło im w tym zdobyte kary. ChKS grał 14 min drugiej połowy w osłabieniu. Gorsza postawa K. Witczaka, który miał problem z pokonaniem bramkarza gospodarzy. Słabo w obronie zagrał Ł. Scios. Dobre zawody rozegrał D. Darnowski. Gratulujemy zasłużonej wygranej Wieluniowi.

Po 3 tygodniowej przerwie szczypiorniści wracają na parkiety II Ligi mężczyzn.

W 23 kolejce ChKS zmierzy się z MKS Wieluń. Rywal zajmuje obecnie 2 lokatę w tabeli. Gdzie zrobiło się dość ciasno. Zdecydowanym liderem do awansu do I ligi jest Orlen Wisła II Płock mająca na swoim koncie 36 pkt. A za nim 3 zespoły mające po 31pkt są to: MKS Wieluń,  MKS Mazur Sierpc i AZS UW Warszawa.  Do końca rozgrywek zostały tylko 4 kolejki (w tym obecna) więc nasz przeciwnik będzie chciał utrzymać się na 2 miejscu a wraz z tym wygrać sobotni mecz. Niestety to gospodarze są liderem tego spotkania. Będzie to bardzo ciężki mecz dla zawodników ChKS-u. Ale kto wie może nasi zawodnicy zrobią niespodziankę i urwą choć jeden punkt przeciwnikowi? O wyniku spotkania dowiemy się już w sobotę. A nam pozostaje trzymać mocno za nich kciuki. Mecz w pierwszej kolejce zakończył się przegraną ChKS –u 26:33( 13:18)